Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hülyeség 21 évesen elkötelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség 21 évesen elkötelezni magunkat egy adott személyhez?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, van egy kettő és fél éves kapcsolatom, ami elkezdett döcögni..


Az előző (és első) komoly kapcsolatom nagyon rossz volt. 4 hónapig tartott csak, de az maga a pokol volt. A lány megkeserítette az életemet. Ezek után rátaláltam a lányra, akivel most is együtt vagyok. Mivel más tapasztalatom nincs az előző barátnőmön kívül, így hát úgy vagyok vele, hogy talán nagyon sok olyan lány van, mint az ex-em. Ezért is vagyok úgy vele, hogy félek abbahagyni a mostani kapcsolatomat. Mert a jelenlegi barátnőm egy megtestesült angyal az előző barátnőmhöz képest.


Na már most mivel nem tudom, hogy milyen a többi lány, ezért félek itt hagyni a "biztosat". De mégis csak kínzom magam evvel szerintem, ha nem hagyom abba a kapcsolatom, és lépek túl az "ismeretlenbe".


Vessek véget a kicsikét (nem először) elhidegült kapcsolatomnak? Nagyon kíváncsi is vagyok, hajt a szabadságvágy. Amit később talán megbánok :/

Mi tévő legyek?


2015. okt. 20. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

"hajt a szabadságvágy"


Tehát végig akarod b..szni a fél várost, részeg akarsz lenni minden hétvégén?


Azt javaslom neked, ha most valamennyire ellaposodott a kapcsolatod, nem kéne azonnal otthagyni a csajt, le kéne ülni vele megbeszélni a felmerülő gondokat, elmenni szórakozni, bulizni, kikapcsolódni együtt, vagy haverokkal is.

Az, hogy kapcsolatban vagy az nem azt jelenti, hogy a haverokkal nem mehetsz el ide vagy oda.

Nem kell mindig egymás nyakán lógnotok a barátnőddel.


Ha nem tudjátok megoldani a párkapcsolatotokban felmerülő kételyeket, akkor abba kell hagyni és új lappal indítani egy másik személlyel.

De előbb tegyetek meg mindent a megjavításáért!!

2015. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ui.: ha a megfelelő személlyel lennél, akkor nem fogalmazódna meg benned az, hogy hülyeség lenne mellette maradnod!!

Erről csak ennyit!


Mindenki azt az egy személyt keresi, aki mellett leélheti az életét. Most az, hogy ezt a személyt a 20-as évei elején ismeri meg, vagy később, vagy előbb, az már mindegy. Ha úgy érzed, hogy ő az igazi, akkor mellette maradsz!

2015. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az. Fiatal vagy még. Csak megbánnád. Sok rendes lány van, nem csak olyanok mint a te exed volt.
2015. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pörölycápa ***** válasza:

Hát, én amondó vagyok, hogy ilyen gondolatokkal nem érdemes vele maradnod. Lehet hogy megbánod később, de ha nem próbálod ki, akkor mindig is hajtani fog a kíváncsiság.

Attól hogy egy kapcsolat elhidegült egy kissé, még helyre lehet hozni, ha mindkét fél akarja. De te úgy látom nem akarod, inkább mennél a saját utadon. És így előbb-utóbb azt fogod tenni. Ha más nem, akkor amikor konkrétan megismerkedsz egy másik potenciális barátnő jelöttel.


Ilyesmi témáról beszélgettem az első barátommal is, miután szakítottunk (5 év elteltével továbbra is beszélőviszonyban vagyunk). Mindkettőnknek az első kapcsolatunk volt, én 16, ő 19 éves volt. És főként azért szakítottunk, mert különbőzőek voltak a jövőbeli terveink, és nem akart azokról lemondani, inkább a szabadságot választotta. De továbbra is azt mondja, hogy megbánta, hogy szakított velem, mert a késöbbi barátnőivel nem jött ki olyan jól mint velem. Viszont, szükséges volt a szakítás, mert úgysem nyugodott volna bele abba, amíg meg nem próbálja.

2015. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szia! Én is kitartottam már úgy valaki mellett, hogy ellaposodott a kapcsolat, és éreztem, hogy részemről már csak a kötelességtudat maradt, és nagyon csúnya szakítás lett a vége... Ha tényleg nem bírjátok megoldani a problémákat, addig lépj ki ebből a kapcsolatból, míg békésen tudtok elválni ;)


21/ N

2015. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!