Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy hónapja nemet mondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja nemet mondtam a közeledésére, most mégis beszélgethetek vele barátilag?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg, és igen csak megértettük egymást, skypoltunk is sokat. S tényleg úgy éreztem h igazi megértő fiúbarátra leltem. másfél hónap után találkoztunk. Ekkor rájöttünk, h jelentős vonzalom van köztünk. S ő belemenne a távkapocsolatba, de én nem. Nekem szenvedés lenne h csak jó esetben hetente látom. Így elbúcsúztunk egymástól. nem is írtunk egymásnak. Azóta volt egy kéttségbeesett probálkozásom egy másik fiúval, akivel végül szakítottam, mert a másik srác járt állandóan az agyamban. S a tisztesség azt diktálta h ne ámitsam tovább.

nagyon hiányzik a netes srác. s barátként szükségem van rá. Ráírhatok? Egyáltalán visszafogadna barátként, vagy mindig többet akarna?

19L



2015. dec. 1. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd mar szegény fickót...úgy venné,hogy mégis csak van esély.

Keress női barátokat és ne szórakozz szerencsétlenel.

2015. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne legyel onzo. Neked kell baratkent, ja, o meg majd szenved, mint a kutya, amiert igy kezeled. Megis milyen baratsag ez?


Ha nem tudsz vele egyutt lenni, akkor ne zaklasd fel. Keress mas baratokat. Ha meg o hianyzik, es o kell, akkor vallald a tavkapcsolatot. Ez a ket opcio van, mindent vagy semmit, baratsag koztetek mar sosem lesz. Maximum onzo es egyoldalu, ha van egy kis onbecsulese a sracnak, akkor abba bele se menne egyebkent sem.

2015. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nagyon nagyon vágyok rá.. :)
2015. dec. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!