Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek beteges vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mateusz_14 kérdése:

Szerintetek beteges vagyok, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Arról van szó jelenleg, hogy barátnőmmel 33 hónap után szétmentünk egy baromság miatt amit én kezdeményeztem, de már egy hét után rájöttem, hogy baromság volt, de azóta meg csak azt hajtogatja, hogy ő most egyedül szeretne lenni és senki nem érdekli.

Viszont én ezt nagyon nehezen hiszem el. Egyfolytában azon kattog az agyam, hogy mit érezhet, lehet már mással alakul kapcsolata, találkozgat valakivel meg hasonlók. Most abban maradtunk, hogy beszélgetünk, hetente 2-3 alkalommal benézek a munkahelyére ahol beszélgetünk kicsit és ennyi. Ő is mondta, hogy nagyon hiányzanak neki a dolgok, együtt alvás meg minden. Nem tudok lemondani róla és nem is szeretnék és bízok benne, hogy egy idő után rájön, hogy mit szeretne. Voltatok már ilyen helyzetben és ez normális?



2015. dec. 9. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakran előfordul, h az ember akkor kezd el értékelni vkit, ha elveszítette. Normális.
2015. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!