Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem pokollá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem pokollá az életét, hogy végre elmeneküljön mellőlem?

Figyelt kérdés

Ez az utolsó lehetőségem. Gyerekeink vannak, jól éltünk, de 1 éve már állandóan iszik, napi 2 liter bort, fél liter felest minimum, agresszív, bántott engem is, a gyereket is, feljelentettem, de nem lett következménye, távoltartást nem kaptam meg, hivatalos úton nem tudom kijelenteni, egyszerűen nincs jogi kiskapu. Magától kell elköltöznie, akkor ki tudom jelenteni. A ház csak az enyém, nekem nincs hova mennem, neki lenne.

Muszáj pokollá tennem az életét, hogy végre elmenjen. Muszáj a gyerekek miatt is. El kell üldöznöm. Nem akarom megcsalni, meg másokat belevonni. Ne ítéljetek el, minden jogi utat bejártam már egy év alatt. Kérlek adjatok tanácsot.


2015. dec. 18. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Add el a házat!
2015. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem tudod kitenni? Ha a te házad, az azt jelenti, hogy TE mondod meg, hogy ki lakhat ott és ki nem, nem?
2015. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom eladni. Nem , nem így van.
2015. dec. 18. 15:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért a teát is megissza?

Te ismered, tudnod kellene, vagy megtudakolni, miket utál a nőkben és olyanná válni(persze csak mejátsszani).Vagy eszelj ki valami betegséget.Sok férfi olyan, hogy ha gondok akadnak, egyből lelép, nem is kell zavarni.Ha látja, hogy valami fóbiás, meghülyült nővel kell bajlódni, lehet hogy hamarosan költözik.Persze ez kegyetlen, de ez esetben örülnél...Legyen nálad azért egy üveg vodka arra az esetre, hogy ha nagyon tombolna, önts bele egy liter, akkor kifekszik és legalább addig is nyugtod van.Vagy elviszik detoxba, szintén nyugalom...

2015. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a teát azért mondom, mert van valami gyógynövény, most nem jut eszembe a neve, ami alkohol utálatot okoz.Persze neki nem kell tudnia mire való, igya csak...
2015. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy főzzél szarul(elég, ha csak az ő kajája lesz elsózva).Foltosítsd össze mosásnál a ruháit, stb.
2015. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem értelek. Hogyan akarod pokollá tenni az életét? Ha ezt teszed az azt jelenti hogy a magad és gyereked életét is pokollá teszed hiszen együtt éltek! És azt mondod, hogy már bántott benneteket, szerinted mit fog tenni ha elkezded pokollá tenni az életét? Elárulom: verni fog téged.

Nem értelek. Válj el és mivel a ház a tiéd, akkor ez érvénybe lép és kiteheted. Ha nem vagytok házasok akkor viszont simán kiteheted ha a házban nincs része.

2015. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Be van jelentve, ezért nem tudom kitenni. A rendőrök is köteleztek, hogy engedjem be, mikor kizártam. Nem a férjem. Sokszor alig van itthon, így ez a gyerekeket nem érinti.
2015. dec. 18. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem teheted ki. Menj el egy jó ügyvédhez.
2015. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam ügyvédnél, bár csak ingyenes tanácsadáson. Valószínű fel kellene keresnem egy profit is. Nehéz lesz. Meg akarok szabadulni ettől.
2015. dec. 18. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!