Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem facebookon lájkolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Az exem facebookon lájkolja a posztjaimat és privátban boldog új évet kíván (egy hosszabb idézettel). Mit jelent ez? Miért érzi úgy hogy ezeket meg kell tennie?

Figyelt kérdés
Én nem lájkolom semmiét nem foglalkozom vele.2éve szakítottunk, 2 évet voltunk együtt.
2016. jan. 2. 04:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán előtörtek benne az érzelmek, rájött/tudja hogy nalad jobbat nem nagyon fog talalni, akar valamit ujra vagy... be akar ferkozni a bugyidba :)
2016. jan. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Megkérdezhetem mi a nemed és hogy hányéves vagy?
2016. jan. 2. 04:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudott teljesen elengedni.

Persze azt is tudni kellene akkor miért és hogyan történt a szakitás.

Azota is lájkol vagy csak mostanában kezdet?

Előfordulhat, hogy nem szerelmes csak érdekli a sorsod.

Szóval vagy tiltsd le, vagy beszélj vele!

2016. jan. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostanában kezdett ellájkolni.Azért szakitottunk akkor mert megcsalt engem.
2016. jan. 2. 05:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit érzel mikor "ellájkol" téged?
2016. jan. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!