Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudnak helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak helyesen szakítani a nők?

Figyelt kérdés
Sokszor megfigyeltem, hogy egy rossz kapcsolatból akkor lépnek ki, ha már be van újítva a következő. Úgy sosem tudnak kilépni, hogy nincs senki a láthatáron, azaz nem akarnak egyedül maradni. Ez akkora gyengeség. Miért ilyen gyengék a nők? Miért tűrnek egy rossz kapcsolatban inkább, minthogy felvállalják az arcukat és inkább egyedül folytatnák?

2016. jan. 21. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Nahát mert pasikba nincsenek ilyenek mi? :P

Egyébként ez jellem kérdése inkább.Vannak akik gyengék igen,nem akarnak egyedül maradni pl anyagiak miatt,vagy párkapcsolatfüggő az illető bla bla.

2016. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos én is tettem már ilyet. Akkor,mikor lelkileg még nagyon bizonytalan voltam, gyenge, és tudtam, hogy ha véget ér a kapcsolatom, akkor teljesen ki fogok borulni. Ezért csak akkor mertem elengedni,mikor már beszélgettem egy másik fiúval komolyabban. Nagyon féltem a maganytól, nem tudtam egyedül lenni. Azóta tudatosan foglalkoztam a témával,hogy hogyan erezzem jól egymagamban is. Egy egyedülálló 21 éves lány :)
2016. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Fiúkkal nem ismerkedem, így csak a nőknél tapasztaltam ezt :-)


De miért ijesztő egyedül lenni? Én például imádok, alig van időm, sokszor annyi a dolgom.

2016. jan. 21. 10:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért,mert sokkal inkább hajlamosak depresszióba esni, ha egyedül maradnak. De ez inkább egyén függő mint nem függő.

37F

2016. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert nem tartasz nekik elöadásokat a "helyes", ildomos szakitásrol. Igy aztán maradnak a maguk butaságában (a nök IS!!!)
2016. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondjátok, a legtöbb nő a depresszió elkerülése miatt újít be akár már a kapcsolat végén egy másikat? Érdekes. De helyes-e? Mi van, ha az illető minden kapcsolatból így lép ki? Ez megoldás a depresszió ellen?

Második nevem Csernus :-)

2016. jan. 21. 10:46
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok és nő :) Én pl nem tudnék egyik pillanatban kiszeretni,majd másik pillanatban beleszeretni valaki másba. Én is azt mondanám,hogy az az egészséges,ha két kapcsolat között van szünet és az ember egyedül van. Ilyenkor jól jönnek a szingli barátnők akikkel lehet menni bulizni stb és készen állunk rá,jöhet az új kapcsolat.

Sajnos ismerek olyan lányt aki szakítás után depis lett és már több éve nincs kapcsolata azért mert nem tud megbízni a pasikban,hát ilyen is van gondolom pasiba is.

2016. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha a párom nem kedves velem, nem tisztel, nem becsül meg, és kiderül hogy egy bunkó sz.ar alak, közben megismerek egy kedvesebb férfit, aki férfi, és nőként kezel, akkor az utóbbival össze jövök, és persze szakítok, miért várnám ki a kapcsolatom végét?

Tenném hozzá, sose gondolkodtam így, ezt mindig elítéltem, nemrég össze közltöztem a párommal, egy igénytelen, bunkó tahó lett, hát simán megcsalnám.

2016. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Emiatt van nagyon kevés egyedülálló nő, aki hajlandóságot mutatna a párkapcsolatra, mert valójában már abban a rossz kapcsolatban is foglaltnak tekinthető, amiből kifelé áll a szekér rúdja. Egyikből ki, másikba be.
2016. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Én nem félek az egyedülléttől, de női oldalról, velem még csak így szakítottak a pasik, hogy vagy volt már új, vagy alakult valami mással, szóval köztük is van, aki nem tud helyesen szakítani.
2016. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!