Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szűz barátnőmet visszafogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz barátnőmet visszafogadjam úgy hogy a szakítás után elveszítette a szüzességét?

Figyelt kérdés
párhete szakìtottam a szűz barátnőmmel ès tegnap azt kèrte hogy bèküljünk ki de közben más elvette a szüzessègèt, tanácstalan vagyok hogy mit tegyek de jobblenne szerintem ha nemfoglalkozok már vele , kìváncsi vagyok a vèlemènyeitekre köszi :) privit ìrhattok ha van kedvetek köszi
2016. febr. 12. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Legalább nem neked kell bajlódni vele.
2016. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
88%
De akkor már nem a "szűz barátnőd"
2016. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Visszafogadnád??

Egy olyan embert aki szerelem nélkül vesztette el miközben érzett még irántad valamit????

Ha visszafogadod..., meg érdemled...

2016. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Veled mennyi ideig volt együtt?


De nem is számít, mert látszik, mennyire könnyűvérű. Ha összejössz vele, sok jóra ne számíts.

2016. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Minden esetre érdekes hogy kidobtad és egyből lefeküdt valakivel most meg visszamenne!! Szerintem ez az undorító kategória!!... ..és kire fog gondolni szex közben,rád vagy arra a pasira aki elvette neki? Persze hogy vissza akar menni mert viszket a pecke a szex után.És hol a pasi aki vel elvesztette? Szerintem hagyd a maszatos francba,vagy csak szexelj vele,és csá.
2016. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

1. Exet nem veszünk visaza.

2. Ez egy riherongy.

2016. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez az egyik legundorítóbb dolog.Egyik ismerősöm ugyan nem volt már szűz,de egy hónapig húzta egy pasi agyát,akivel jártak,egy másik pasival meg rögtön összefeküdt.Dehogy fogadnám vissza.A te esetedben ez még rosszabb lehet lelkileg,mivel még szűz volt.Legyen már tartásod.
2016. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ès a bìztazó szavakat :) nemfogadom már vissza
2016. febr. 12. 18:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a lányt és olvasgass nyelvtan könyvet.
2016. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
csak vèletlen ìrtam el egy betűt ;)
2016. febr. 12. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!