Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pasik ti elhagynátok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti elhagynátok a barátnőtöket ha minden rendben?

Figyelt kérdés

Engem 5 èv után a "vőlegènyem" elhagyott most , mert neki èn voltam az első ès nincs viszonyítási alapja más kapcsolathoz. Ezt meg is èrtem. Na de a tenyeremen hordoztam. Mellettem semmit nem kellett csinálnia. Egy kanalat se elmosni. Házias vagyok. Mindig próbáltam kedvère tenni. Ez sem elèg? Akkor is kell nektek több, hogy tudjátok milyen? Vagy esetleg egy jó pofára esès? Nagyon haragszok, mert ha tudtam volna, nen húzom idáig. De becsapott. A válaszokat köszönöm előre.


26N


2016. febr. 28. 21:04
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
a szex milyen volt? mindig meg volt elégedve vele?
2016. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Igen. Állandóan szexeltünk, ès mindig jó volt. Sose panaszkodott. Sőt. Arra mèg mindig jönne. Együtt lakunk mèg kb egy hètig.
2016. febr. 28. 21:08
 3/52 anonim ***** válasza:

Ha valóban minden rendben, akkor kizárt, hogy elhagyjam!


Hogy nem kellett mosogatnia az egy dolog. És a szexben is minden rendben volt?

2016. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Jó csak pèldákat mondtam. Semmire nem panaszkodhatott. De tènyleg. Szexben is aktív voltam. Nen feküdtem. Orál is volt mindig. Kèrdeztem tőle ha van vmi ami hiányzik szexből szóljon. De nem. Èn lennèk a hibás?
2016. febr. 28. 21:11
 5/52 anonim ***** válasza:
Ismered, láttad már az új nőjét? Mennyivel másabb nálad?
2016. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Dehogy hagynám, pláne nem a "menyasszonyom", ha lenne. Nem értem, miért hagyott el.
2016. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
80%
Én azt tudom mondani, hogy az elkényeztetés is egyfajta "hiba". Ha semmiért nem kell megküzdenie, elkényelmesedik, mindent alapnak vesz. Tehát azt is hogy vagy neki. Aztán egy idő után elgondolkodik hogy hát ez tök jó, de ennyi erővel meg tudna szerezni más csajt is.
2016. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Nincsen nő. Nem is ismerkedik. Gondolja hogy a szèl fúj majd neki egy jobbat. Hát èn sem èrtem. Le vagyok döbbenve. Ès a legjobb, mintha meg se viselnè. Egy könnycsepp se. Mintha egy hètig lettünk volna együtt. Ha meg nem vagyok odaadó elhagynak. Ígyis úgyis. Ez a sorsom mindig így járok.
2016. febr. 28. 21:19
 9/52 anonim ***** válasza:
62%
Hetesnek van igaza, nem szabad így kiszolgálni a férfit, mert nem kell "küzdenie", azt meg elunja.
2016. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ezt így ennyi alapján nem sok mindent mondhatunk. Tőle kéne megkérdezned!
2016. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!