Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor kinek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor kinek mennyi időbe telt feldolgozni, illetve mi segített nektek?

Figyelt kérdés
Szakítottak velem 4 év után nagyon csúnyán ért véget, ő akarta így én teljesen ki vagyok :( folyamatosan csak sírok mindenről ő jut eszembe, a nagy bőgések után fejfájás jön, aztán fáj a szívem :( kikészítem magam tudom,de egyszerűen nincs erőm, jelentéktelennek és elhagyatottnak érzem magam. Barátaim velem vannak amikor tudnak olyankor kicsit jobb de éjjelente amikor magamra maradok csak sírni tudok aztán altatóval alszom el. Adjatok valami tippet mert megőrülök :( ezt így nem folytathatom... 21/L
2016. márc. 6. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
az exem, pszichoterápia, alváserápia. 2-3 hét lehetett
2016. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Citromfű teával próbálkoztál már?

Nyugtató hatású.

Napközben fáraszd le magad fizikailag, akkor talán könnyebben alszol el este.

2016. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem voltak előjelek, amiből már sejtethető lett volna, hogy a fiú szakítani akar?

Nekem úgy sikerült túl tennem magam, hogy rájöttem, valami oknál fogva nem ment a részéről. Utólag kicsit belegondoltam, ha tényleg szeretett volna, elmondja, de nem tette.

Ez a tudat segített, és a barátok. Keress új hobbit, amiben örömöd leled, próbáld lekötni valamivel a figyelmed. Nekem ez vált be, remélem segítettem valamit. ;)

2016. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 VirágésBence ***** válasza:
75%
Pszichiáter, új barátok, új hobbi, új élet, új én, új kapcsolat.
2016. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. Lehet tényleg kellene valami hobbi most lefoglalom majd magam a húsvét előtti nagy takarítással az is segít valamilyen szinten le fáradni. Sétálgatok mostanában. Sportolni szeretnék de még nincs erőm hozzá. Gondoltam levágatom a hajam de nem tudom, annyra vártam hogy megnőjön és sajnálom :(
2016. márc. 6. 21:38
 6/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Dehogy vàgatod! De pszichiàterhez NE menj egy szakîtàs miatt, ekkora marhasàgot.Ad egy rahedli gyògyszert, nem tudsz ròla lejönni.

Altatòt is felejtsd el. Igyàl levendula teàt és macskagyökeret. Amilyen büdös, olyan jô a hatâsa.

Nnnnaaaaa, csinàld meg a körmeidet, frizuràn ùjìts, de ne vàgasd le! Vegyél 1-2 bizsut.

Sportolj, fàraszd magad, főzzél!!!

Rendezd àt a szobàdat!

Erős vagy!!!!

2016. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon köszönöm nem is tudod mennyire jól esnek a szavaid, nagyon nagyon szépen köszönöm.
2016. márc. 6. 21:54
 8/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Nem tudom mi volt a szakítás oka és ez hogy végződött, de én ilyenkor mindig mindenkinek azt javaslom, hogy nézzen magába, gondolja át mik történtek, mik voltak a negatív dolgok, mit nem csináltál jól a kapcsolatban ami idáig vezetett. Ezután mélyedj el ezekben és oldd meg magadban, tervezd el, hogy egy másik férfivel ezt hogyan csinálod majd, hogy ne legyen ugyanez a hiba. Máshogy nem leszel túl rajta. Erőt is fogsz kapni és legalább fejlődsz, ennyivel is okosabb leszel. Persze ez nagyon nehéz lesz, borzasztó energia befektetés, de megéri, 1-2 hónap és mintha kicseréltek volna, hidd el, ez tapasztalat, nekem sikerült és utána lett új kapcsolatom, ami szuper volt, aztán annak is vége lett, de akkor már nagyon hamar, 3 nap alatt túl tudtam tenni magam rajta. Jelenleg is van barátnőm és szeretjük egymást nagyon, szuper csaj.

Amúgy éjjelente én ilyen időszakomban horror filmeket néztem.

2016. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nekem ő életem első szerelme az első férfi volt az életemben, és az elsőt nehezen felejtjük ez duplán nehéz lesz emiatt :(
2016. márc. 6. 22:02
 10/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nagyon szivesen és szìvből kivànok sok erőt, kitartàst!

Ès olyan nincs, hogy nincs erőd! Azt mondd, hogy van! Sétàlj 3 percet, 3 percet kocogj, majd emeld a teljesìtményt!

2016. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!