Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, mi számít nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi számít nektek komoly kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Ezzel az indokkal dobott a pasi, 6 hét után váratlanul... És azon agyalok, hogy mégis mit nevezünk komoly kapcsolatnak, mert én 6 hetet nem neveznék annak még.
2016. márc. 7. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyat ahol nem csak azért vagyok együtt a másikkal, hogy legyen kivel dugnom amikor akarok, hanem mert szeretem a személyét, élvezem a társaságát és rosszul érint a hiánya.

Ha 6 hét után dobott akkor vagy talált nálad valamit ami miatt teljesen kiábrándult vagy pedig nem gondolta komolyan, csak kúrogatott amíg rád nem unt.

2016. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Ahol a nő megengedi seggbőlszájba :D
2016. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 VirágésBence ***** válasza:
63%
Szerintem onnantól komoly, hogy elkezdesz vele tervezni, közös lakás, élet, gyerek stb.
2016. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam minden komoly kapcsolat, amibe belekezdek, mert csak úgy vagyok hajlandó belekezdeni, hogy az akár végleges is lehet. Sőt. Szeretném, ha az lenne.


24

2016. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jaguár nem ismersz és ítélkezel... Nem nevezném kúrogatásnak, mert neki merevedési gondjai vannak, és nem igazán jött össze a szex, de engem nem zavart, és ezt megbeszéltük. Nem vettem észre semmi szakításra utaló jelt tényleg :( Keresett, érdeklődött mindig, vonzódott hozzám, érdekesnek talált, minőségi beszélgetéseket folytattunk, látszólag minden klappolt. Nem értem a férfiakat, komolyan...
2016. márc. 7. 21:56
 6/15 anonim ***** válasza:
mi se a nőket
2016. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jaa.. ez a gond veled szexualisan gondjai voltak, szerintem olyan kapcsolat nem müködhet igazán jól amiben ilyen problémák vannak, ezt a dolgot nem lehet elfogadni, max.70 éves kortól.
2016. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem ítélkeztem, hanem feltételeztem, teljesen más a kettő dolog.

Amennyi részinformációt leírtál, ez volt a leglogikusabb következtetés. Úgy érzem máshogyan kellett volna fogalmaznod akkor.


Az új infók alapján, magával nem volt kibékülve és azért dobott ilyen hamar mert nem akarta húzni a te idődet sem.

Úgy érezhette, hogy inkább lelép még az elején mert így kevésbé sérültök mint a ketten.


Ám miért is olyan fontos, hogy komoly kapcsolatnak lehet-e ezt nevezni vagy sem?

2016. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. Azért, mert az volt a szakítóok, hogy szerinte túl komoly a kapcsolat. Az egyik válaszoló írta, hogy szerinte az számít komoly kapcsolatnak, amikor a felek tervezik a közös jövőt meg minden. Valahogy én is így gondolom. Ezért voltam kiváncsi arra, hogy egy pasi vajon teljesen másképp vélekedhet erről. Van egy olyan érzésem, hogy megfutamodott. Nehezen tudja elengedni magát, de szombaton saját bevallása szerint is, és én is láttam rajta, nagyon jól érezte magát, felszabadult volt. Erre egyszercsak benyögi, hogy szerinte legyünk inkább barátok. Teljesen logikátlan számomra ez az egész.
2016. márc. 7. 22:12
 10/15 A kérdező kommentje:
7. Nem csak velem voltak szexuális gondjai, hanem minden partnerével. De biztosítottam róla, hogy nem gond, és érezhetően már nem volt olyan feszült az utóbbi időben. Egyszóval minden affele mutatott, hogy jól érezzük magunkat együtt, és tényleg valamerre tart ez a kapcsolta. Hát nem.
2016. márc. 7. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!