Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 év után el hagyott a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után el hagyott a párom bármit megtennék érte ti tapasztalaitok alapján mik az esélyeim? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Következő történt közel 2 éves kapcsolatom ért véget 2 hónapja őrülten szerelmes voltam és vagyok jelenleg is amit lehetett megpróbáltam egyebkent szinte mi den nap beszelunk keresem hogy mi van vele tudja hogy szeretem igaz hogy sok problemank volt de megbocsajtottam akármi tortent...feltetel nelkul szeretem csak alapvető elvárásaim voltak de mashol is kereste a boldogságot masfel eviv minden nap talalkoztunk es eggyütt voltunk de valtoztak a körülmények es ez szeptemberben le csökkent 2 hetente hétvégére nehezen viseltem sokat kerestem ebben a 2 hetben es aztmondta sok vagyok pedig csak tudni akartam hogy van milyen napja volt ilyenek..minden problema ellenére szeretem sokat tapasztaltam es valtoztam de nagyon reménytelennek tünik ez a sztori 1/3a ugyis hosszúra sikerult lehet kicsit zavaros de pontosan nem is tudtam mit emeljek ki talan a lenyeg ertheto minden válaszolónak zold kez koszi elore is 20/F

2016. márc. 29. 00:56
 1/6 Fruzs33 ***** válasza:

Nem hinném,hogy sok esélyed van.

Jobb,ha elengeded,ez az elmúlás.Tudom mit beszélek,elvégre nekem is ugyanez a helyzetem volt.

1 év,9 hét,és 1 nap után dobott a barátom egy másik lányért,aki olyan ronda,hogy elásnám magam a helyébe.

Nekem is sikerül majd ezt feldolgoznom,hisz elvégre 24 napja történt ez a szakítás.Én is akartam harcolni,csak rájöttem,hogy ameddig ő azzal a bányarémmel van,és én a sebeimet nyalogatom,semmi nem változik.Bár még minden nap gondolok rá.Hiába,hogy a szemembe hazudott,és nem is egyszer,nem haragszom rá.Csak a jókra emlékezem.

2016. márc. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fruzs33 ***** válasza:
Amúgy már abszolút nem fáj,az első fájdalmas napokkal ellentétben.
2016. márc. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem olvastam el, mert nem használsz írásjeleket, te félanalfabéta jobbágy. Ha még egyszer leírod, szépen pontokkal meg vesszőkkel, akkor elolvasom szívesen.
2016. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lol
2016. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az a baj szerintem, hogy túlságosan szeretted, ő meg ezt nem tudta értékelni, esetleg sok is volt neki.. nem tudni. de mivel megcsalt meg szakítottatok, szerintem ne erőltesd tovább.

nyilván megmarad a tüske örökre a szívedben, de ez van. inkább próbálj túllépni és keresni olyat aki hozzád való. 20 éves vagy, fogsz találni más barátnőt. de ezt ne erőltesd, ha nem ment, kár erőltetni.ne keresd többet. te is írod,hogy ő is mondta,hogy sok voltál , túlságosan nyomulós voltál. ez nem feltétlenül hátrány, de ő úgy fogta fel.

2016. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Bocsi, hogy csak így sikerült le írnom hajnalban telóról örültem, hogy szavakat le tudom írni annyira be van törve :)
2016. márc. 29. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!