Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hülye kérdés, de szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés, de szerintetek ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
1 hónapja mentem szét a barátnőmmel ( osszejott massal ).A lényeg,hogy most át került teljesen más környezetbe,összes barátnőjével rosszba lett,viszont akivel összejott gyerek annak a környezetebe van egy eléggé szélhámos csaj és most pár hét alatt a legjobb barátnők lettek,mindent egyutt csinalnak,gyakran nala alszik.Szerintetek ez most mi akar lenni? :D Tudom lekéne sz*rnom,de picit zavar,hogy,hogy 2 hét alatt a semmiből a legjobb puszipajtások lettek :D
2016. ápr. 21. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én szürke kisegér exem olyan változáson ment keresztül 2 hónap alatt, hogy el sem hittem,hogy én ezzel a lánnyal jártam évekig, ezek után én a te eseteden meg sem lepődnék.:)
2016. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 90-ben született F.. ***** válasza:

Jól látod, le kéne szarnod, mert már semmi közöd hozzá és ahhoz, hogy kivel barátkozik.


Lehet rájött, hogy az addigi barátai( + te) nem voltak hozzá valók. Velem is megtörtént és gyorsan leépítettem a haveri társaságot, mert nekem "spanok" nem kellenek, csak igazi barátok.


Új kapcsolatba került és ezzel új társaságba. Ott szimpatikusnak talált egy lányt és mivel minden teljesen új még nekik egymással, szívesen töltik együtt az időt, mert az új és szimpatikus jó. Az vonz téged.

2016. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. válaszoló...épp az zavar,hogy ahol most van nagyon kétszínűek mivel ismerem őket és nemtudom miért,de féltem az exem,hogy nagyot fog csalodni...de ez legyen már az ő baja :)
2016. ápr. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!