Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most csak játszik velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak játszik velem vagy mi történik?

Figyelt kérdés
A párom múlt héten szakított velem egy több mint 2 éves kapcsolat után, azzal az indokkal,hogy már nem olyan a kapcsolatunk és az érzései mint az elején. Én azt hittem minden rendben mert előtte való héten még az eljegyzést is megemlítette és mondta,hogy mennyire szeret. A szakítás nagyon megviselt, pláne hogy mondta hogy ne is keressük egymást, mert végleg vége mindennek. 3 napig csak sírtam és nem ettem. Majd rám írt és féltékenykedett,hogy miért lettem újra ismerős a régi exemmel fb-on. Aztán megint írt,hogy szeretne velem találkozni és teljesen kedvesen viccelődve írogatott. Van egy olyan érzésem,hogy csak azért mert én minden erőmmel azon voltam hogy ne írjak rá soha, max válaszoljak. Most ilyenkor mit akarhat? Nem lehetek mással,de ő sem akar,de mégis akar látni....azért mert letojtam úgymond a fejét és nem kerestem? Vagy miért játszik velem?

2016. ápr. 26. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tisztázd le vele, hogy ő kérte, hogy szakítsátok meg a kapcsolatot, tartsa magát is ehhez. Legalábbis, ha tényleg le akarod zárni, és nem akarsz hosszas huzavonába kezdeni, aminek vagy jó vége lesz, vagy nem (ennyiből nem igazán lehet ezt megjósolni, de én személy szerint nem pártolom az ilyesmit).

Az, hogy féltékenykedik, meg csapja a hisztit...igazából valahol normális. Benne is csak most tudatosodik, hogy basszus, tényleg vége, eltűnt a másik fél a képből, és bizonytalankodik, hogy mit is akar. Őszintén megmondom, engem rettenetesen irritál az ilyen viselkedés. De neked kell eldöntened, hogy vevő vagy-e erre.

2016. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!