Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te szakítanál azért a barátodd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál azért a barátoddal ha észrevennéd hogy lopja a pénzt? (a pénztárcádból)

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Merjen kérni, ha kell neki valami, de a bizalmammal nem élhet vissza.


24/F

2016. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Inkább kezdjél el Te is lopni tőle :'DDDDDD Akkor lehet észreveszi magát.
2016. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Ilyet is ritkán olvas az ember. :D

Nem semmi. :) Beszéld meg vele, és mond meg neki, ha kell, akkor kérjen.

2016. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Először szembesíteném, és az ottani reakciójától függően szakítanék vele. Azt azért hozzáteszem, hogy nem tudok hirtelen olyan érvre gondolni, amivel elő tudna állni és én ne szakítanék vele..
2016. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2016. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok különösebben szívbajos ilyen téren, megkérdezném, hogy mi az oka ennek, miért nem mert kérni tőlem (mert amúgy simán adnék). Ha a komoly beszélgetés után is folytatná ezt, akkor elgondolkoznék, de ha változna a helyzet, akkor kapna még egy esélyt.
2016. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 opened paradise ***** válasza:

Igen!

Ha lop tőlem,az nem igazi kapcsolat,nem szeret,csak valaki vagyok,akit tud használni.

2016. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

biztos, hogy lopja? nemcsak ki kellett vennie es elfelejtett rola szolni?


nalunk fordult elo, hogy nem volt nalam kp es a parom tarcajabol vettem ki penzt, o meg aludt ezert nem szoltam neki, de helyette raktam be neki szivecskes smiley-s papirt es az osszeget rairtam, hgy mennyit vettem ki...


ha tenyleg lopja a penzt es rendszeresen akkor eloszor szamonkernem rajta, hogy miert

ha nagyon szeretem egy eselyt adnek neki, mert en is sokszor kaptam mar masodik eselyt az elettol (mas szituban),

ha nem tud banni a sajat penzevel, elobb megtanitanam hogyan kezelje, de ha ez nala valami beteges dolog, akkor szakitanek

2016. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2016. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azonnal
2016. ápr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!