Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy viselkedjek vele? És mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele? És mit mondjak?

Figyelt kérdés
Szeretném tisztázni a helyzetünket az exemmel akivel az utóbbi időben megint nem túl jó a helyzet. Mivel a találkák elől mindig kibújt (pedig vagy ő hozta fel vagy megbeszéltük közösen ),Nekem hol írt hol nem,az utóbbi egy hétben minden nap feljár Viberre,amit eddig nem tett és van,hogy akár másfél órákat is fenn van,sőt hajnalban is feljár,és mivel a hívásomra sem felelt így úgy döntöttem személyesen beszélem ezt meg vele. Lemegyek hozzá.Szeretnék választ kapni arra,miért ilyen velem,miért mondja le folyton a talikat és ha netán nem akar velem lenni mert van más akkor azt tőle szeretném hallani. Viszont nagyon ideges vagyok,harag is van bennem, csalódottság,és legszívesebben megmondagatnám Neki a magamét. De ettől csak ő érezné magát nyeregben. Ezért kérek itt segítséget, hogy hogyan viszonyuljak hozzá? Milyen legyek vele? Mit szabad és mit nem(pl mikor meglát arcon puszilom vagy távozáskor megcsókolom ). Hogyan kezdjem a mondandómat. És hogyan váljak el tőle?

2016. máj. 2. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál már,hogy beújított azóta egy új pasit?(Saját tapasztalat) Hagyd a francba, ne keresd, az ex nem véletlenül ex.
2016. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

>az exemmel


Miért foglalkozol az exeddel? Hagyd békén, hadd élje az életét és tedd ezt te is. Az efféle személyes intervenció amúgy is halott ötlet. Belekényszeríted egy kényelmetlen, kiélezett helyzetbe, ahol tutira egyből védekezni kezd majd és nem érsz el semmit. Mire számítasz?


Az oké, hogy szeretnéd, ha nem kamuzna, hanem korrekt módon elmondaná, hogy mi van, én sem szeretem a mellébeszélést. De a megoldásod az én ízlésemnek messze túl drámai és felesleges.

2016. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az exed. Pluszban nem akar veled találkozni, nem keres, nem ír neked, nem veszi fel a telefont, amikor hívod. Mit akarsz tőle úgy mégis?
2016. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem továbblépett és lezárta a dolgot, ha végül lemondja a dolgokat, nem reagál. Nincs mit megbeszélni. Valószínű már mással beszélget Viberen.

Nem tartozik feléd semmilyen elszámolással, nem vagytok már együtt, semmi közöd hozzá ha van valakije.

Te is ismerkedj, lépj tovább. Ha nagyon akarsz valamit mondani akkor írd le neki de akár le is tilthat utána.

Ha elmész hozzá lehet ott van az új pasija, hidd el annál nincs égőbb és benne leszel a hócipőben...

2016. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a túrót akarsz ezen megbeszélni? Az ex azért ex, mert együtt nem ment a szekér. Hagyni kell a másikat békében kiszenvedni.
2016. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagyd már békén a másikat, ne rontsd el az

életét.

2016. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!