Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Általában hogy szokott történn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában hogy szokott történni a szakítás? Személyesen, SMS-ben, netán fészbúkon? Utóbbi két formáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Személyesen!

Zsolt te vagy az? :'D

2016. máj. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Tiszteletlen módszerek.
2016. máj. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam személyesen, közösen beszéltük meg mindig. FB-m nincs és nem is lesz. SMS-ben érdekes lenne. +16 felett nem így intézik az emberek.


(rossz kategória )

2016. máj. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legyen már annyi az emberben, hogy odaáll személyesen ...
2016. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor nektek szerencsétek van.Velem 1 év után az exem unokatestvére mondta el,hogy mással van meg közbe velem volt egyszerre...
2016. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sms, face-ezek eléggé személytelen dolgok. Ha éreztetek egymás iránt valamit, akkor csak is személyesen, ha lehet! Legelső szakításomnál, facén írtam az akkori bnőmnek. Idővel ezt megbántam, mert személyesen kellett volna. Legutoljára, személyesen szakítottunk, megbeszéltük mi miért történt, és szépen váltunkl el. Én borzalmasan megbántam az biztos. azon a napon minden bajom volt: gyomorgörcs, elkeseredettség, rázott a hideg, úgy éreztem a szívemet és életem legszebb éveit kitépték belőllem.


28/f. (nem azért, de még egy szakítást nem biztos hogy túl élnék, eléggé érzelmes típus vagyok.. de ki tudja.)

2016. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

Mindenki azt mondja személyesen, de szerintem sokkal jobb a telefon vagy bármilyen nem személyes forma...

Szar ha a szemembe mondják hogy vége. Fészen vagy sms-ben megvan a lehetőség hogy lehiggadjak kicsit és úgy reagáljak rá

2016. máj. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd át a kapcsolati státuszod fbon egyedülállóra, akkor még írnod sem kell neki.
2016. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utaolso pasim meg sem irta ! Csak egy ido utan nem keresett! Az elejen meg irtam neki de semmit mondo valaszokat kaptam. Nem akart talalkozni. Mindig elfoglalt ... Szoval a vegen bekenjagytam. Nemmvoltunk egyutt sokaig 3-4 honap. De megia olyan lezarqtlan az egesz, hogy majd egyszer elovesz ha akar... Nah mindegy csak azert irom, mert vannak akik meg sem irjak ennyire gyavak. Mig par eve szidtuk aki sms ben szakitott ma mar aZt is ertekelni kell! De volt olyan pasi akivel osszejottem egy este a buliban , aztan elhivott randizni de en is sms ben irtam meg, h nem fog koztunk mukodni, de az meg nem kapcsolat. Mellesleg nem fogta fel! Mai napig probalkozik :/
2016. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annak,akinek nincs arca személyesen szakítni(annyira pofátlan)jobb az elektronikus út,mint a semmilyen.
2016. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!