Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem éreztétek még úgy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éreztétek még úgy szakítás után, hogy az együtt töltött idő kárba veszett?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok csinálni, ha igen?
2016. máj. 11. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem veszett kárba inkább tanulságos volt.

Lett egy másik kapcsolatom,persze nem azonnal hanem egy idő után kb fél év.Ha azon gondolkodnék,hogy mi veszett kárba mi nem akkor a jelen is kárba veszne és a jövőm is egy része :)

2016. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, de én épp azt éreztem, hogy az eljövendő időket nyertem vissza. Ebből is látszik, hogy borzalmas egy nő volt :)
2016. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is éreztem így. Aztán arra gondoltam, hogy tanultam belőle. Azóta meg nem is gondolok rá.
2016. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam úgy érezni. Ha együtt voltunk, akkor nyilván azért, mert jó volt. Ha jó volt, akkor nem veszett kárba az időm. Olyan gondolatom volt már, hogy előbb kellett volna szakítani, de végül is az is az én döntésem volt, hogy nem korábban.
2016. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

"Ami elmegy, annak a helyére valami sokkal jobb, valami nagyobb, értékesebb jön és csakis azèrt van bùcsù, mert fejlődtél, tanultàl, kihoztad valamiből azt, ami a maximum, amire képes voltàl."


Tehàt semmi nem elvesztegetett idő, ha abban a pillanatban így is érezzük. Később visszaköszönnek belőlük a tanulsàgok, hibàk, amiket többé nem követsz el.

Ez legyen az "ùtravalôd":-)

2016. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy aki elmegy, annak helyére jobb jön. Inkább úgy mondanám, másabb. Másképp fogod szeretni, megbescsülni, mások lesznek az érzéseid. Én legutolsó szakítás után , fél évvel , még mindigy úgy érzem, hogy életem legszebb évét tépték ki belőllem. De ez van, tovább kell menni. F
2016. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem veszhet kárba sosem. Ha így fogod fel, akkor kicsit váltani kell a gondolkodásodon, mert nem a múltat kell siratni, hanem a jövőt kell építeni. Folyamatosan visszatekinteni nem lehet, mert akkor csak visszafelé mész, majd lesz olyan, akivel szép időket fogsz újra átélni, de azt már a jövőben.
2016. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miután megcsalt a feleségem úgy éreztem kárba veszett az az idő.

Egy kis idő múlva letisztult bennem a dolog.

Most már úgy gondolom sokat tanultam a dologból, nem érzem elvesztegetett időnek, tapasztalatot szereztem(csak kár hogy rosszat). Az elején nem volt rossz a kapcsolat, adott nekem jót is nem csak rosszat. Most már tudom milyen nővel lennék boldog, tudok célirányosan dönteni. Fiatalon kerültünk össze, lehet ez is volt a baj, akkor nem láttuk hogy nem illünk össze.

2016. máj. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nyilván egy ideig visszatekint mindenki ilyen esetben, sőt, ha még szerelmes is volt, de idővel ez azt gondolom megoldódik.
2016. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!