Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 hónap után ez már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap után ez már nagyon szánalmas?

Figyelt kérdés

Volt egy 3 hónapos távkapcsolatom, majdnem 4 hónapja lett vége, úgy hogy a fiú szó nélkül lelépett, nem írt/hívott többet. Én sem kerestem őt, egyszerűen éreztem, hogy most más a helyzet, mint mikor a munkája miatt nem beszéltünk napokig, nem akartam pitizni. (Egyébként jelek szerintem nem voltak, 1 héttel a "szakítás" előtt találkoztunk, a következő 1 hétben még beszéltünk, nem vettem észre semmit.)


Egyetlen barátját ismertem, aki vele volt, mikor először találkoztunk, ő pár hete felvette velem a kapcsolatot, és a beszélgetéseink során kiderült, hogy a drága exem hazudott a koráról. Erről én nem tájékoztattam a barátját, úgy tettem, mintha én is a valódi korát tudnám. (Amúgy 3 évről van szó, egyszerűen nem is értem, hogy mire volt jó.)


Jövő héten születésnapja lesz, nagyon szánalmas lenne-e boldog x. születésnapot kívánni neki? Mármint tudom, hogy az lenne, eleinte nem is gondoltam semmi ilyenre, soha többet nem akartam vele kapcsolatba lépni, de most valahogy felébredt bennem a vágy, hogy tudja, hogy tudom, hogy hány éves, és választ akarok arra is, hogy miért hazudott, arra is, hogy miért tűnt el csak úgy. Tudom, hogy semmin nem változtat, és "régen volt", de most valamiért tudni akarom. Ti megtennétek, gondolva, hogy veszítenivalótok nincs, vagy úgy gondolnátok, hogy ez túl szánalmas, és ha eddig nem pitiztetek, ezután sem tennétek?


Bocs a regényért,


2016. máj. 20. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne szánalmas... az a szánalmas, amit ő tett, hogy szó nélkül lelépett, meg hazudott a koráról.

Max. azt tudom mondani, hogy teljességgel fölösleges, mert egy ilyen hulladék ember ennyi törődést sem érdemel meg.

2016. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pasi volt szánalmas,nem foglalkoznék vele.Úgyis hazudna megint.
2016. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, de felesleges inkább. De szerintem tartoznál annyival, hogy tudd, miért lépett le csak szó nélkül.
2016. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ra is kerdeznel, te tunnel a hisztisnek (az ő szemeben), ezzel csak farasztod majd es minel hamarabb le akar majd koptatni. Egy boldog szulinapot azert kivannek neki, hadd tudja, hogy tisztaban vagy a hazugsagaival. De ezen kivul a helyedben nem bocsatkoznek kovetelozesbe, es ha megis megteszed, semmi garancia arra, hogy ezuttal igazat fog mondani.


Engedd el.


23N

2016. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is megesett ez,tudtam a sracrol hogy igy szakit.Egyszercsak eltünt,nem keresett,telot nem vette fel,csaladja letagadta.Nekem tobbet ert a meltosagom mint h valaha is keressem ezutan. Egyszer uzent meg egy haverjaval h epp x helyen bulizik ha latni akarom,menjek oda.En meg visszauzentem h en epp y helyen vagyok ha akar valamit,jojjon ö.Mondanom sem kell,nem jott at.Ha mely erzesekkel teli tartos kapcsolat utan tunik el,megkerdeznem hogy miert tette es min kell valtoztatnom a jovoben de egy ilyen par honapos utan,ahol ennyire goreny valaki h arra sem meltat h a szemedbe nezzen,baromira nem koszontenem fel.Mert azzal jelzed h gondolsz ra.Vajon mennyit jelentene neki egy koszontes toled akit ennyire nem vett emberszamba?semmit.Az ilyen nem erdemel szulinapi koszontot.
2016. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el,ha annyi nem volt benne,hogy személyesen face to face eléd áll,és a szemedbe mondja.

Nem érdemel semmit.

2016. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Két szó: engedd el! (minden más értelmetlen)
2016. máj. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!