Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csicskaztattam a munkahelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicskaztattam a munkahelyen mert megtehettem. Szemet lennek nagyon?

Figyelt kérdés

Az exem vendeglatoskent dolgozik egy kis kajaldaban ahol altalaban sokan megforfulnak hetvegen. Nagyob jol tudom biztos forrasbol hogy napok ota tizenorazik es kicsit kivan fulladva. Elmentem a munkahelyere delutan es mindig mikor kicsit leult volna pihenni vagy esetleg enni akkor kertem meg ezt kertem egy kis amazt..

Jol esett. Nagyon szemet lennek? :)


2016. jún. 17. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szemét nem voltál, de majd visszakapod ne aggódj. Mondjuk egy gyors kocsi, vagy kamion...
2016. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon buta és közönséges ember lehetsz. (Y)
2016. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 cukilányka 0.0 ***** válasza:
100%
Retardált vagy.
2016. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
De ne legyél meglepve, ha hazafelé menet "véletlenül" eltöri kezed-lábad pár gyurma...
2016. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Megerdemelte mert vissza hallottam hogy a felszines kus ribizli azert dobott mert nem voltam neki eleg jo az agyban ;)
2016. jún. 17. 13:15
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Elég kicsinyes dolog volt.

Inkább vond le a tanulságot és legközelebb jobban nézd meg, kivel jársz.

2016. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Arra nem gondoltál, hogy te vagy a szánalmas és azért hagyott ott a pcsában?
2016. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

És ezt a te egod nem birta elviselni! Nem voltál jó neki,visszahallottad és? Majd másnak jó leszel! Ennyi! Ezért sztm egyáltalán nem felszines ribizli valaki,a jó sex a kapcsolat egyik legfontossabb dolga.

Te víszont elég gyerekes vagy!

2016. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne felejtsd el, hogy amiért „csicskáztattad”, lehet, hogy tett egy kis extra tartalmat az ételedbe/italodba. Szóval lehet, hogy már meg is bosszulta :D
2016. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
És ha tényleg nem voltál jó az ágyban, akkor miért kellett volna veled maradnia? Szerintem már az egy normális lépés volt tőle, hogy dobott egy ilyen retard, undorító, kicsinyes embert, mint te.
2016. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!