Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, számotokra szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra szakító ok volna, ha a csajodról kiderülne, hogy régebben prosti volt?

Figyelt kérdés

Sajnos régebben, másfél évig prosti voltam és mintegy száz pasival le is feküdtem, értelemszerűen pénzért.


Valahogy a barátom ezt megtudta és szakított velem.


Mit tehetnék? Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. Már megváltoztam azóta és tisztességes munkából élek. 27 éves, nő vagyok.



2016. jún. 19. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem lenne szakító ok, nem érdekel a múlt, a jelen, meg a jövő érdekel.
2016. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Hááát... Nagyon kényes dolog, sosem voltam ilyen helyzetben, ezért nem tudok biztosan mondani, de azért valószínű a szakítás. Milyen ciki lenne ha összefutnánk mondjuk egy egykori ügyfeleddel...
2016. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Szó nélkül otthagynám, mint eb a szarát.
2016. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Nalam szakito ok lenne, aki kepes arra hogy foallasu prosti legyen az nem kellene baratnonek.
2016. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem jelentene egyértelmüen szakitást, de ez a te steretett barátodat nem érdekli. Számára azt jelenti. Öt már elveszitetted, hiába változtál meg.
2016. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Össze se jönnék vele nagy valószínűséggel.. Viszont ha utólag derült ki és nem mondta el előre az elég aljas..
2016. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha megváltozott és más lett, akkor elfogadnám.
2016. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
troll alert level99
2016. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 mikeXxX ***** válasza:
75%
Nem kellene egy hasonló nő ne haragudj , futottam már bele társkeresőn és volt egy kép róla amin látszódott valami itt már gyanús lett nekem a dolog rákérdeztem 3 dologra ami lehet persze a szebbiket mondta ami még talán el is ment volna de egy prosti köszi de nem kéne aki eladja magát egyszer az szerintem eladhatja magát később is ! És ne haragudj de a másfél év és a száz férfi sem fér össze sehogy ennél jóval többel kellett lenned ! Szerintem elvesztetted legközelebb ezt tisztázd le akivel összejössz így korrekt és így nem fog senkit csalódás érni .
2016. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

vannak csajok akik egyébként is 100 pasival lefekszenek....kérdés hogy mennyire lepődött meg a barátod kinézte ezt belőled vagy azt hitte az őstehetség miatt vagy jó az ágyban nem a tapasztalat miatt?

ahhoz hogy elmondjam én hogy látnám kéne tudnom a részleteket....az is lehet már egyébként is szakítani akart veled de ez a valóban jó érv pont jókor jött. fel a fejjel, én az őszinteséget becsülném(hisz gondolom nem egy kuncsaftod buktatott le mikor odajött hozzátok a korzón)

2016. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!