Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy rossz pillanatomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz pillanatomban szakítottam a barátnőmmel. Ő meg hirtelen, valakivel össze jött. Ez nekem azért gyanús!?

Figyelt kérdés

Sztori egyszerű, internetes ismerkedés egy fiatal nővel. Ő testi, lelki biztonságot keres és megbízható kedves partnert maga mellé. Mivel, ebben ki lehet pipálni engem, hát ismerkedjünk. Csinos, kedves, nyitott személyiség... Nekem nagyon megtetszett.

Voltak dolgok amik, már nem igazán. Nekem, minden nő ismerősömet hanyagolni. Tőle, viszont fogadjam el, hogy neki csak fiú barátjai vannak (persze akik egyedül állók). Akikkel, folyton tartotta a kapcsolatot. Hosszú faces üzenetek, hosszú válaszok. Volt mikor megkérdeztem, mi a helyzet... válasz: ááá, semmi. Néha volt neki, gyanús eltűnése párszor. Telefont nem vette fel, és válasz üzenet is késve. Pedig, én ha valakivel együtt vagyok akkor is felveszem a telefont, ha ügyfelekkel tárgyalok. Igaz, akkor csak annyira, hogy mindjárt vagy mikor végeztem, vissza hívom.

Néhány mondata ami elég rendesen kiütött, amit persze nem igazán tudtam, hogy hova soroljam... egyik alakom egy fagyizás alkalmával, mondja fizet. Válaszom erre, majd a következőnél ;) . Párnappal később, meglepetésemre felhozta ezt a témát és szörnyen kioktatóan kijelentette, hogy ő az idejét adja nekem. Nekem, csak forogtak a szemeim. Mondtam is neki, hogy én is az időm nagyon komoly részét adom neki. Ugyan annyit mint, ő én nekem, sőt az "erőforrásaim" legalább felét.

Pár dolog egyszerre össze jött és pár cuccát vissza vittem neki. Még az nap bocsánatot is kértem, hogy nem ő volt az oka és beszéljük át az egészet. De, ő nem. Egy hét se, de neki már van új... Nem ez a gondom, de már eléggé ismerem ahhoz, hogy már vagy mellettem ismerkedett az illetővel. Voltak jelei. Leginkább csak féltem, hogy ez is annyira átb..sza mint akikkel előttem volt.

Sírásra nincs okom, mert két héttel később már k..ro pajtim is akadt a nullából és mellette egy nagyon vonzó lánnyal is ismerkedek közben ami, néhány dologban erősen felül is múlja.

Talán csak azért aggódok mert, féltem hogy akivel együtt van és akivel azután együtt lesz, azokban csak csalódni fog. És az én vonatom meg elment, mert csak idő kérdése és én olyan téren túllépek rajta. Nincs nagy egóm, csak ismerem a férfiak hozzá állását az ilyen nőkhöz (átlagos csaj, hátrányos családi háttér, átlagosnál több rigolya, túl nagy vágyak amit csak megfelelő partner mellet lehet megvalósítani).


Ki szerint, mit váltana ki belőle az a dolog, ha én baráti álcával közelében maradok csak lássa hogy nem vagyok egyedül és elég jól megvagyok. Persze, aki velem van az is elég jól meg van. Egyszóval korrekt összhang, amit mellettem is érzett. Őt meg az előzőivel azonos fazonok húzzák le folyton, e közben. Mert, ha neki nem tanulságos és csak fájdalmas, akkor inkább nem maradnék a közelében.



2016. jún. 29. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyílván csak szarul esne neki. Azt éreztetnéd, hogy az orra alá dörgölöd, hogy neked milyen jó.

Ha nem érzel semmit iránta, ne is aggódj miatta. Meglesz, amilyen zsarnoknak tűnik a leírásodból.

2016. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaki elküldené ezt úgy, hogy a vesszőhasználat rendben van, mert ettől golyózik a szemem...
2016. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a dilemmádat. Megismertél egy felületes ri.bit, aki nem becsült meg, összejött mással, Te is, de azért aggódsz érte... Szerintem csak az egódat basztatja, és azt várod, hogy könyörögje magát vissza hozzád, persze ő neked már nem kell. Nem is volt őszinte, lépjetek túl egymáson, hagyjátok békén egymást, ne találkozzatok.
2016. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen utolsó! Bántja az egómat! :D :D

Ugyanis, nálam királyabb nincsen. ;)

2016. júl. 1. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!