Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszakaphatom az exem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaphatom az exem, ha még szeret?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy szeret,hiszen mondta is,csak tovább akar lépni. Tiszteletben tartom a döntését és nem is keresem őt, de nagyon hiányzik. Párszor beszéltünk egyéb kötelező okok miatt,a hangján hallom,hogy szomorú,kedvtelen.

Jobban átgondolva ezt az egészet a problémák, amik miatt állandóan veszekedtünk nevetségesek és a sok-sok vita vezetett a szakításhoz.

Ami még nehezíti a helyzetet,hogy a szüleink sem örülnének,ha kibékülnénk,mert már annyiszor dobálóztunk azzal,hogy vége.

De nekem nagyon hiányzik és rajta kívül nem érdekel senki,nem tudok ránézni úgy másra,vele képzeltem el az egész életem.. De nem akarom magam megalázni,hogy futok utána,mert félek az elutasítástól.

Félek odaállni elé és színt vallani,mert ha nemet mondana elbőgném magam előtte,és kb az csak tart "életben",hogy elhiszem,hogy mi még lehetünk egy pár,de a valóság mást mutat.


2016. júl. 8. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

"Tudom,hogy szeret,hiszen mondta is,csak tovább akar lépni."

Tovább akar lépni,innentől nincs miről beszélni.

Idővel túl leszel rajta,relax:)

2016. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!