Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igazából nincsen kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából nincsen kifejezetten okom a szakításra, de mégis szakítani akarok. Félek, hogy ezeket csak a fejemben kreáltam. Szerintetek? Fontos!

Figyelt kérdés
Szeret, imád, soha nem lesz még egy ember, aki ennyire fog engem szeretni, ezzel tisztában vagyok. De: Úgy érzem, hogy a kapcsolatunk "szürke". Soha nem fekete, és soha nem fehér. Csak szürke. Biztonságos, és kiszámítható. Én nem ilyen vagyok. Én pörgök, szeretem a váratlant, az ismeretlent, de ugyanakkor félek tőle. Én soha nem lángoltam iránta úgy igazán. Az eleje még izgi volt, de így 2 év után már szexuálisan nem is kívánom őt. Neki én vagyok élete szerelme, utánam már nem akar senkivel lenni, és őszintén szólva félek hogy nem is találna. Én jelenleg nem szeretnék komoly kapcsolatot, egyedül szeretnék lenni szabadon. De ha viszont már megkomolyodok és komoly kapcsolatot szeretnék, családot alapítani (amit ő már most akar) akkor meg biztos hogy vissza fogom sírni őt, mert mondom, ilyet többet nem találok. Ha viszont meg nem próbálom meg mással (nekem ő volt az első, még csókolózni sem csókolóztam mással) akkor meg úgy érzem, hogy az életem és a kíváncsiságom nagy része homályba vész. Miért érzem magam így egy amúgy tökéletesen működő kapcsolatban? Mit tegyek?? Félek hogy elveszítem örökre, és hogy ezzel a lépéssel tönkreteszem az életét, és senki másban nem fog újra megbízni. 20L
2016. júl. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akarsz, szakíts.
2016. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam, azt hittem, egy 30-as 40-es nő írása. De te jó ég, még csak 20 éves vagy! Szakíts csak, ha szakítani szeretnél.
2016. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.Szegényem jobb nőt érdemel nálad.Aki szereti,megbecsüli és tiszteli is.
2016. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszéld ezt meg vele.

Rengeteg dolog van amit már rég orvosolni kellett volna.

Te még nem állsz készen egy komoly kapcsolatra. Nem csak szerelmire...

Nem érdemled még meg. Szakíts, éld ki magad majd reménykedj, még nincs senkije mikor visszamész hozzá.. ha egyáltalán majd akkor vissza akarsz menni.

2016. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húú elég drasztikus válaszokat kaptál.

Ezt a sztorit én is írhattam volna.. 21 vagyok és 5 éve vagyunk együtt. Minden egyezik.. én teljes mérétkben megértem a helyzetedet, okosat nem tudok mondani. Mi is próbáltunk szaktani nem egyszer, de nem ment. Majd írj, hogy mi lett veletek akár üziben is, vagy ha szeretnél beszélgetni.

2016. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!