Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire gondoljak, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak, hogy ne idegesítsen a nárcisztikus expasimban az, hogy új nővel van, aki ráadásul az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés
Amiért zavar, ahhoz tudni kell, hogy teljesen racionálisan szakítottam vele, mert felmértem, hogy soha nem fog változni. Az eltöltött fél év alatt pont beleszerettem, de nagyon, de folyamatosan másokkal írogatott, flörtölgetett, igazán soha nem törődött velem, csak utána, miután szakítottam vele. De akkor nagyon kivolt, sokáig. A szerelmet próbálom éppen elnyomni magamban és az iszonyatos vágyat. Aki tudja ,milyen egy nárciusztikussal lenni, az azt is tudja, hogy amikor jó velük, akkor iszonyatosan jó! Hihetetlen megnyerő társasági emberek, szenvedélyesek, de nulla empátia stb. emiatt nehéz velük együtt lenni. Képtelen vagyok most csak a rosszra gondolni, hogy látom, mással olyan most, mint velem az első hetekben... Mivel vigasztaljam magam, hogy egy személyiségzavaros embert, mivel nem tud megváltozni, jól tettem, hogy elhagytam?

2016. júl. 11. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigasztald magad azzal, hogy pár hét után annak a másik csajnak is nagyon szar lesz.
2016. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Miért is nem vagyok meglepve, hogy a nárcisztiks lehet akármilyen rossz, belé zúgnak a nők, az átlag meg le van szarva.
2016. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan az új nőt is megunja és vele sem bánik majd jobban. Most légy erős! Tereld el a figyelmed, ismerkedj.
2016. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

16evet huztam le ilyen mellett.nagyon nehezen,es sokaigtartoan szakitottam vele,most aprilis vegen.allitolag nagyon szeret(manipulativ is)!!2 honapra ra bemutatta az uj szerelmet.kicsit sem bantott meg.

Tul kell elni.nekunk normalisaknak jobb jar!vagy legalabb egy olyan pasi aki jobban torodik veled....

2016. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!