Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiatal férfi vagyok, és volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfi vagyok, és volt egy többgyerekes barátnőm, akinek férje is van már 10+éve. Namost ez a nő nagyon rövid idő alatt megengedte, hogy megcsókoljam, és szintén gyorsan szexuális kapcsolatbe kerültünk. Az ilyen nő meddig lenne hűséges?

Figyelt kérdés
Jó két hónap alatt lebuktunk. A férje felhívott beszélgetni, és találkozni. A nő azt mondta a férje erősen túlsúlyos, így gondoltam ha háborog majd leverem azt kész. Meg amúgy is öreg, és a nő is erre hangolt. Amikor találkoztunk meglepődtem elég rendesen. Teljesen nyugodtan beszélgettünk. Elmondta, ha megtörtént a gond már nem lehet visszacsinálni, és úgy néz ki én vagyok a feleségének az élete párja. Legyünk boldogok elválnak meg minden. Mivel nem vertem meg a nő szerint nem vagyok igazi férfi. Elfelejtette közölni, hogy a férje tényleg túlsúlyos minimun15kg plussz, csak emellett intenzíven sportolt valószínűleg nemrég. Mivel nem vagyok férfi a nő szerint ezért vége lett. Milyen nő lehet aki ilyenért dobja az állítólagos szerelmét. Ja és mennyi idő alatt csalt volna meg? Se gyerekünk, se hosszútávú kapcsolat, és még pénzes sem vagyok. Pedig arra a nőnek nagy szüksége volt.
2016. júl. 11. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Milyen érzés egy műanyag tartóval élni gerinc helyett?
2016. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj ha neked ez kellet most mit panaszkodsz? Nem értem!
2016. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt egyikőtök sem normális :o
2016. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a no gaz, mi az h azt akarta h verekedjetek?Meg hogy ezert nem vagy ferfi?Jezusaviharban, most oszinten, kell ez neked, mert a ferjenek tuti nem, sot innen nezve sztem belul orul h megszabadult a notol:-)))


Nem lehet tudni h ki meddig lesz huseges, minden ember mas, mindenki mast valt ki az emberbol, szoval ez nem meghatarozhato. Lehet h te vagy elete szerelme es orokke huseges lesz, lehet h csak egy atmeneti allomas vagy es megcsal ket nap utan massal.


Engem sokkal jobban aggasztana a mentalitasa amivel embereket probalt osszeugrasztani, szoval en a helyedben ezen gondolkoznek el es nem a megcsalason.

2016. júl. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne gerincem? Nem erőszakoskodtam, arról meg nem tehetek, hogy bejöttem a nőnek. Különben nem erre vágytam. Azért egy jó tizessel több volt a nő. Arra jó volt, de komoly kapcsolatra nem is tudom mennyi gyerekkel. Egyébként ha nem használod ki ilyen nőnél az alkalmat, lúzernek tűnsz.
2016. júl. 12. 18:22
 6/6 A kérdező kommentje:
A nő tényleg gáz. 6hét után velem tervezte az életét. Ja a gyerekekkel, vagy nélkülük is jött volna. A férje meg tényleg nagyon könnyen elengedte. De utólag megtudtam több dolgot is, amik elég szar dolgok.
2016. júl. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!