Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem bizom benne, sose mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bizom benne, sose mondta hogy szeret és múltkor észre vettem hogy este 11kor irt neki egy lány, van értelme igy folytatni?

Figyelt kérdés
ugy egy hete eszre vettem a telefonjan h fent van badoon.nem szoltam neki mert meg akartam nezni a profiljat ill ha ugy bukik le epp h a telojara jon uzenet akkor nem en leszek a pszichopata aki nyomoz utana..2napja irt neki egy lany este 11kor.kerdeztem h ki az.mondta h a szomszed lany aki a hazban lakik.masnap mikor elmentem a baratomtol irtam neki es kerdeztem h az egyik kozos ismerosunk is fent van a csajnal(persze tudtam h nincs csak kivancsi voltam h mit ir ra) es irta h en mit akarok evvel h en ot szamon kerem.h o se kerdezgeti h milyen csavo ir nekem es h ne b@sszam fel ot megint....aztan utana mondta h hagyjuk a temat...ez par napja volt...de ma nagyon sokat sirtam emiatt...ugy erzem h ertem a felet se teszi meg mint az exeert...erte kitorolte az ismeroseit stb...nalam meg kiakad ha kerdezek valamit....nem tudom mit csinaljak....de nem bizom benne a badoos dolog ota....
2016. júl. 22. 19:16
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

Asszem neked nem való az internet.


26/F

2016. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem lehet tudni ki a lány és miért írt neki, szóval gyanúsítgatnod sem kéne semmivel. Viszont ha ilyen stílusban válaszolt hogy ne baxxad fel meg hasonlók akkor egy neveletlen tapló lehet, minek vagy ilyennel egyáltalán? Léteznek ám rendes, kedves, jól nevelt srácok is.
2016. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fke ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem tudom félrekefél-e, mondjuk az hogy társkeresőzik az elég gáz...


De az tuti hogy egy tapló.

2016. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen...neha tenyleg egy kicsit megvalogathatna a stilust ahogy beszel...a haverja is egyszer mondta mikor beszelt velem h ne parasztkodjon...es mondta h o nem gondolja azt h paraszt lenne...mondtam h hat en se latom igy es mondta h ajanlja is h ne lassam igy es h a haverja biztos csak viccelt mikor mondta
2016. júl. 22. 21:28
 5/6 A kérdező kommentje:
egyebkent a lany tenyleg a hazban lakhat mert igaz h a parom haverja nem az ismerose de a haverja elettarsa meg az o tesoja igen..
2016. júl. 22. 21:40
 6/6 A kérdező kommentje:
ill az ismeroseinek az ismerose.nem kozvetlenul az ove
2016. júl. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!