Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az valóban igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valóban igaz, hogy a férfiak később jönnek rá, hogy nem kellett volna szakítani és hiányzik az illető?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam már ezt. A nők hetekig sírnak és a férfiak pedig örülnek,hogy szabadok,de később mikor már a nő kezdi elfelejteni,akkor hirtelen felbukkan és rájön,hogy mit veszített el és mégsem kellett volna. Valóban igaz ez?:)

2016. júl. 27. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2016. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Èn azt vettem èszre, hogy már szakítás előtt megéreztèk, hogy hamarosan bekövetkezik.És minden olyan dolgot hirtelen meg akartak tenni, amit addig kellett volna.(eső utàn köpenyeg..)

Egyik sem örült hogy szabad lett.Úgyhogy ilyet mèg nem làttam, amit te írsz.

2016. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Inkább az jellemző, hogy ezek a pasik nagy mellénnyel úgy mennek neki a szakításnak, hogy bármikor találnak sokkal jobbat. (Esetleg már van is valaki tartalékban.)

Aztán pár hét alatt kiderül, hogy

a: nem kellenek a kutyának se, az exüknél kaliberekkel rosszabb csajok is röhögve elhajtják őket

b: az új csaj a régi poros nyomába sem ér, csak az újdonság volt az egyetlen varázsa


Közben meg ott a nagy pofon, hogy a volt csajuk könnyedén bepasizik. És igyekeznek még időben újra színre lépni, mielőtt valaki más elviszi a nőt.

2016. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, nem. Én kifejezetten örültem neki amikor vége lett és később sem romlott el a kedvem.


Mondjuk igaz, hogy nagyon rossz volt a kapcsolatom, a lány sokszor megcsalt, én meg rengeteget idegeskedtem miatta. Gyakorlatilag egy felüdülés volt amikor vége lett és azóta sem bántam meg, hogy akkor elküldtem a pcisába.


Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy a volt barátnőm sem sírt x héten át, mert egyből az egyik szeretőjéhez vándorolt és jól érezte magát.

2016. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Igazából ego kérdése de egy terhet levesz az emberről hogy nem kell a rinyálást hallgatni. Szóval persze hogy nehéz jó nőt találni mert mind a mesében jár de attól még jó hogy odamegy az ember akkor amikor és akivel akar. Szóval bennevan mind a kettő. Jah és ribik mindig voltak és lesznek szóval a szex nem húzóérv.
2016. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:

#4, 5-ös véleményét osztom. Én rossz kapcsolatokból léptem ki. Ott aztán nem számít, h milyen szép a lány, hogy szop.

Emberileg nullák voltak, hát ideje volt távoznom.


Amit feltételeztél a kérdésedben, az erősen párkapcsolat- és emberfüggő. Van, hogy játszmázásból szakítanak csak az ilyen párok.


26/F

2016. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az idióták igen, akik például egy kedves lányt dobnak egy szexkapcsolatért, és hasonlók. De ők se mindig bánják meg.

Aki megfontoltan, átgondolva cselekszik az nem bánja meg, mert tudja hogy nem működhetett volna tovább.

2016. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Velem hirtelen szakított az exem, alig hittem el. Aztán pontosan az volt, amit a kérdező ír. Bulizott, haverok, telerakta Facebookot képekkel, én meg szenvedtem, sírtam... Aztán hamar vissza akart kapni, hónapokig próbálkozott. Én addigra túl voltam rajta
2016. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem is AZ exem szakitott és mikor már más pasival jártam akkor hivogatott de mind hiába!
2016. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Valoban! Es nem orülnek h vege, es nem csak a lanyok sirnak hetekig söt honapokig, hanem a ferfiak is.pl en. Nem tehetek rola, erzelmes vagyok. Kozel fel evig majd minden este sirtam, jottek elo az emlekek. Most kezdek ugymond magamra talalni..28/f
2016. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!