Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rá merjek írni az exemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá merjek írni az exemre, hogy hogy van? Fél éve vagyunk külön.

Figyelt kérdés

Kb 2 havonta beszélünk. Jóban vagyok a legjobb barátjával, szokott jönni velünk bulizni a srác. Hetekkel ezelőtt is tőle hallottam, hogy az exemet kisebb baleset érte, ami miatt most sincs még jól. Szerintetek rá merjek írni, azok után hogy valószínűleg tudja, hogy a legjobb barátjával buliztam tegnapelőtt, és tőle vannak ag infók?


Én 22L az exem 22F



2016. aug. 12. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek? De ha úgy érzed írj rá. Csak minek?
2016. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1 es Minek?

Mondjuk azért mert emberileg érdekli hogy mi van a másikkal?

2016. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg minek kell feltenni a kérdést? Ha emberileg érdekli, akkor ráír, és nem kérdezi meg a gyakorin. Tehát minek? :D
2016. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Írjál! Szerintem nincs ezzel baj. Legalábbis én örülnék neki ilyen szituban. Nagyon jól esne.

Pl nekem másfél hét múlva lesz műtétem, kíváncsi leszek exem rám fog e írni utána, de szerintem nem...

2016. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ~OnLány~ ***** válasza:

A helyedben én is ráírnék.

De ez nélkül is, érdekelne, mi van vele. Nekem is jól esne fordított esetben.

2016. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, látogasd meg és ha nem annyira beteg, a szép emlékekre tekintettel még szexelhettek is.
2016. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ráírtam, egyelőre nulla reakció. Felhívni nem akarom, átmenni meg azért nem, mert van valami asszonyállata, és ott lakik vele. :D bár azért szívesen lennék újra az exemmel.
2016. aug. 12. 14:20
 8/13 anonim ***** válasza:
válaszolt már vmit?
2016. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még mindig nem :D valszeg dolgozik betegen is, amekkora maximalista állat :/
2016. aug. 12. 14:53
 10/13 A kérdező kommentje:
Most mit csináljak, írjak neki smst? xD
2016. aug. 12. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!