Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párommal szakitani akartam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal szakitani akartam mert azt mondta hogy keressek nyugodtan mást vagy menjek el nélküle ahova akarok! Mikor meg mondtam hogy szakitani akarok akkor meg nyomult meg mondta hogy ő nem akar szakitani! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mert h..lye, és aki hagyja magát azt be is lehet h..lyíteni


döntsd el végre hogy te mit akarsz!

2016. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg kért párhetet hogy összeszedje magát anyagilag is!Nem tudott eljönni velem elég sokhelyre most meg hogy szakitani akartam vele mondta hogy eltud jönni velem rokonokhoz mondtam mostanában nem megyünk volt lehetősége meg ideje is !
2016. aug. 24. 22:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy csak azért mondta hogy keressek mást meg ijenek mert kíváncsi volt hogy mit reagálok rá !Azt várta hogy majd nyomulni fogok!
2016. aug. 24. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Két játszmázó kis tini-szinten ragadt "felnőtt"... megérdemlitek egymást, további sok boldogságot! xD
2016. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Basszus, ilyet en is mondtam az elettarsamnak! De egyszeruen duhos voltam, mert nem akart szexelni velem mar regota. De szeretem es tulajdonkepp nem akRom, h massal legyen! Sok meggondolatlan dolgot hozzavagok, ha duhos vagyok! De nagyon szeretem. Neha ugy erzem, h nem szeret. Ez nagyon faj. Pedig lehet, h csak faradt. :/

Szakitani nem akarok vele.

Te se szakits. Mi nok sokszor nem azt mondjuk, amit valojaban akarunk. Ezt vedd figyelembe. Szoval vard meg, amikor lehiggad. Figyeld, h olelget-e meg puszilgat-e.

N

2016. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt nem a szexről van szó épp ellenkezőleg ez a része jó szeretek vele lenni csak nem akar velem jönni sok helyre inkább otthon marad stb .Inkább külön akar menni sok helyre néha néha elhív a rokonaihoz vagy egyszer kétszer van főzés akkor elhív vagy fagyira meghív ha az én rokonaimnak van program pl főzés akkor eljön de ha a tesoimmal megyek akkor nem jön el családi kirándulásra sem.
2016. aug. 25. 09:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle hogy beeadta a jelentkezési lapot és azt mondta hogy elfelejtette pedig azt mondta hogy vannak tervei !
2016. aug. 25. 09:22
 8/10 A kérdező kommentje:
4-es mindenki magából indul ki szóval nézz magadba mielőtt baromságokat irkálsz!XD
2016. aug. 25. 13:17
 9/10 A kérdező kommentje:
4-es keress olyan oldalt ahol az észt osztják !Akkora az arcod hogy be sem fér az ajtón!XD
2016. aug. 25. 13:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Istenem.... Bakkecske, A velemenyunktol fuggetlenul ugyis vele maradsz! minek irtal ki kerdest egyaltalan?

A 4-en pedig gondolkozz el elegge erosen, mert ez ugyan parkapcsolat, de nem felnott :D

Ja es meg a 4-nek szant kommentedhez: DE, ez PONTOSAN az az oldal, AHOL AZ ESZT OSZTJAK!!!:D

2018. aug. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!