Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk mert egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werertz kérdése:

Szakítottunk mert egyedül kell feldolgoznia egy halál esetet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval elöljáróban annyit h több mint 1.5 évig voltunk együtt tavkapcsolat havi1-2 találka (nemetben dolgozik) de nagyon jól megvoltunk úgy volt h megyek ki hozzá amikor tudtunk együtt voltunk és marha jól elvoltunk azta történt valami a legjobb barátja hirtelen öngyilkos lett és ráadásul pont osszevoltak veszve. Nemetbol nem engedték haza a temetésre es teljesen kiakadt elkezdtett megvadolni h megcsalom éreztem h ki akar akadni és mindennel megvadol. Benyogte h szakit mondom h oké akkor egy hétig nem beszélünk és go dobd át mert csak rajtam vezeti le az idegesség.. El telt az egy hét közben temetés hosszú napok úgy volt h a hétvégén hazajon aztán péntek este kiderult h nem tudnak és írtam neki h mi legyen mert én előben akartam megbeszelni h hülyeség amit csinál végül aznap este szakítottunk telefonon mo dta h nagyon szeret de teljesen kiakadt és egyedül kell lennie h osszeyzedje magát és feldgozza ami történt. Nagyon aranyos volt és kedves és én megértettem mondta h nyugodtan járhatok le hozzájuk és maradjunk barátok. (itt mondhatjatok h csak szédít meg ilyenek de eléggé egyenes ember és megmondja h takarodj ha úgy van) szóval beszélünk most már csak hébe hóba de már máshogy ír nem tudom olyan passzívan a. múltkor találkoztunk elvittem a cuccait neten bunkó volt de amikor meglatott elmosolyodott és megint rendes volt bocsánatot kért h így beszél velem de most mindenkivel ilyen . látszik rajta h megvan törve de nem tudok neki segíteni. Szerintetek? Mit kéne tegyek. Nem akarom elvesziteni viszont a teret meg akarom adni neki most ott tartunk h egy hete ne beszéltünk (ez nálunk nagy szó az előzményeket tekintve)köszi a válaszokat


21L



2016. szept. 16. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

A legjobb, amit tehetsz az az, hogy nem zaklatod, nem írogatsz, nem hívogatod, nem nyomulsz, csak vársz.

Tudom, nehéz, de a gyászmunka is az, sőt.


A helyedben én elmondanám neki, hogy nem keresem, hogy adjak időt feldolgozni a stresszt és veszteséget, ami érte most. Ellenben ha ő szeretne beszélgetni, találkozni velem, akkor nyitott vagyok rá.

Képes vagyok rá várni X ideig, tovább nem.

Elfogadom, hogy ha ő ezzel lezártnak tekinti a kapcsolatot, ha letelik ez a kitűzött idő, akkor minden tekintetben tovább fogok lépni én is.

Ha ez elfogadja jó, ha ezt sem, akkor neked kell azt megérteni és elfogadni, hogy ő valóban lezárta ezt veled és nem a haláleset miatt zavarodott meg.

Igen, értem én, hogy időben a két rossz esemény egybemosódik, lehetséges ok-okozati összefüggés (ezért kapna talán tőlem egy kis haladékot, hogy átlendüljön a gyászmunka első, érzelmileg igen intenzív szakaszán), de egyáltalán nem biztos, hogy nem szakított volna veled a halálesettől függetlenül is.

2016. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Mit kéne, h tégy? Tanulj meg helyesen írni és fogalmazni!
2016. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt vedd figyelembe, hogy ha így oldja meg a nehéz időszakokat, akkor később is dobhat másért...

Egészséges kapcsolatban segítünk egymásnak ilyenkor, és hagyjuk a másikat is, hogy segítsen, de legalábbis mellettünk legyen.

Szép is lenne, ha a párkapcsolatok felbomlanának minden nehézség után.

2016. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es és 3as köszönöm az őszinteség meg az eggyeshez hozzafuznem h ezt csak azért nem hiszem mert pont itthon volt 3 hétig és az ég világon semmi baj nem volt köztünk sőt jobb volt mint máskor elvitt ide oda csak ramdom meg nyaraltunk stb :) köszönöm a valaszaitokat ^^sokat segített


Ja és 2-es kapd be telefonon írok és ez egy, szar bocsánat h amikor segítséget kérek akkor nemtokeletes a helyesirasom meg atfogalmazza a telefon.... Nem hiszem el h nem bírod ki h ne kotekedj

2016. szept. 16. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális az ilyen ember! Máson vezeti le a flusztrációját...
2016. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a leírást, de nem is kell. Figyelj: A gyásznak és a párkapcsolatnak semmi köze egymáshoz. Ha nekem ilyen gondom van, felkeresek egy szakembert, megkérem a férjemet hogy hagyjon békén, de nem fogok elválni. Bár nekem inkább még nagyobb szükségem lenne rá. Ha most így oldja meg a krízishelyzeteket, mi lesz később? Majd 3 gyerekkel is otthagyna, mert neki most erre van szüksége? Meg beújítana pár nőt? A párkapcsolat nem egy szabadidős elfoglaltság! Persze tudjuk, manapság egyre többen veszik annak, meg a házasságot is... Ilyen emberekkel nem éri meg kapcsolatban lenni. :( Ne vezessen meg az hogy most gyászol... Lehet hogy közben beújít majd pár új nőt, mert pontosan a sajnálatra apellál. Így szokott ez lenni. Kicsit tovább kell nézni mindig, ne hagyd hogy csak az érzéseid irányítsanak.
2016. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hasonló eset az enyém is. A párommal 10 évig voltunk együtt ő már egy éve külföldön dolgozik es volt hogy fél évente találkoztunk csak.Júniusba meghallt az édesapja és teljesen összetört.Vissza ment külföldre és egyre több lett a vita, elhidegült, bezárkozott ,nem komunikált velem neki fogott inni és még ki tudja mi mást.Szakitott velem azzal az indokkal nem tudja mit érez irantam es most neki jobb ott egyedül.Megprobáltam mindent hogy kibéküljünk de ő hallani se akar...hát igen nem tudom ha valaha is túl teszem ezen magam.
2016. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaj istenem :(, kívánom neked a legjobbakat es igenis helyre fogsz majd állni nyilván nehéz főleg ennyi idő után. De menni fog találni fogsz valakit aki hagyja h segíts ha bajban van :)

Meg lehet h helyre jön meg csak hagyni kell 10 év az nem múlik el nyomtalanul SS 3 holnap alatt nem hiszem h kuheveri az apja halálát. És ha ne adj isten nem bekulnetek ki akkor sem rajtad múlt :) fel a fejjel meg nincs vége

2016. szept. 17. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!