Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fontos vagyok még neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos vagyok még neki?

Figyelt kérdés
Az exemmel már két hónapja nem vagyunk együtt,ő szakított velem,mert már nem szeretett. Azóta van barátnője boldogok azt hiszem. Múltkor tettek fel egy képet,és a szekrényen még ott volt az a plüssállat amit még tőlem kapott. Szerintetek szeret még? Már nem is beszél egyébként velem,és mikor vissza akartam szerezni akkor is vissza utasított.

2016. okt. 11. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de lépj tovább, szedd össze magad, és ismerkedj új emberekkel, szocializálódj és járj randizni. Nem vagy fontos neki, és nem szeret. Egyébként keresett volna.


33F - párkapcsolati és házassági tanácsadó

2016. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2016. okt. 11. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a plüssállat csak kint maradt a polcon. Gondolom mostanság nem takaritott ott :)

Pl az egyik barátomnak azért van kint az összes ajándék az exeitől mert szép emlék

Szerintem is engedd el

2016. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem dobtam ki, amit a volt pasimtól kaptam. Az egyik plüssállatom 2 évvel később elajándékoztam, az egyik felsőm ellopták. Ennyi hiányzik. Ezek csak tárgyak.
2016. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dettó. Exem szakított, már mással kavar, de amikor megyek elpakolni a cuccaimat, látom, hogy még ott a közös képünk az íróasztalán, a plüss amit tőle kaptam a földre hányva, az ékszereim a komódon, stb. Meg már egy hónapja az az ágynemű van felhúzva neki, amit épp akkor akartam volna lecserélni, amikor kidobott, nem zavarja, hogy abban kelt és feküdt velem... Nem nagyon lehet erre mit mondani, de ne keresd ezeket a "jeleket", mert az a fontos amit csinál és nem amit te akarsz látni.
2016. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2016. okt. 11. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!