Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelent az ha az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha az exem kitaggelte magat a kozos posztjainkbol facebookon, es instagramon is lekovetett?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt senki nem online mediafeluleteken eli az eletet, de szeretnem tudni, hogy valamelyikotok csinalt-e mar ilyet az exevel, es ha igen, akkor ezt milyen okbol tette.

2 evig voltunk egyutt, nem mukodott, szakitottam fel eve, haraggal valtunk el, azota mar uj baratnoje van. Megkeresett, hogy baratkozzon velem, szerettem volna megbeszelni, lezarni, o nem akart ebben segiteni, igy megkertem, hogy tobbet ne keressen, es semmilyen mondvacsinalt indokkal ne irjon. A kovetkezo lepese az volt, hogy kitaggelte magat a kozos 2 eves posztjaink nagy reszebol, es lekovetett az instagramon.

Tudom a sablont, hogy ne ezzel foglalkozzak, meg ne facebookon eljem az eletem stb. stb. De kerem, hogy akinek van ettol eltero gondolata is, hogy ezt miert csinaljak meg olyannal, akivel joban vannak, es tudjak, hogy a kozos mult torlese fajdalmat okoz, az ossza meg. A szakitaskor meg nem zavarta semmi ilyesmi.


2016. okt. 25. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy lep tovabb. En is mindent leszedtem,a beszelgeteseinket is toroltem.
2016. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad neki, hogy nem állsz vele szóba, nyilván ez rosszul esett neki. Szerintem inkább dühös, de félig-meddig a kívánságodat teljesíti azzal, hogy még kevesebb dologról fog eszedbe jutni.
2016. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő keresett téged, te elküldted, és megkérted, ne is írjon. Vagyis fájdalmat okoztál neki.


Ő is neked.


Mi a gond?

2016. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt csináltam, fene se akarja, hogy ott figyeljen az adatlapomon az összes marhaság az exemmel kapcsolatban. Azóta már mással vagyok együtt, elég hülyén venné ki magát, ha valaki rámegy az adatlapomra, és az első dolog amit meglát, az 6száz közös kép az előző pasimmal.... Ráadásul én magam se akarom azokat nézegetni, ennyi.
2016. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En a baratkozas soran szerettem volna megbeszelni, amit addig nem sikerult, hogy konnyebben tovabb tudjak lepni, o ebben nem akart segiteni, ezert kertem, hogy akkor mas dologgal se keressen. Ennyit megerdemeltem volna, hogy atbeszeljuk, akkor is ha baratnoje van. O nem azert keresett, hogy kibekuljunk, hanem hogy megkerdezze hogy talaltam-e mar valakit, hogy vagyok, meg minden aprosaggal, amiben epp segitsegre volt szuksege, tehat baratkozni akart, amit nem is utasitottam vissza, csak szerettem volna bekeben lezarni az azota megvalaszolatlanun maradt kerdeseimet. Erre azonban nem adott lehetoseget, ezert dontottem ugy, hogy akkor semmi kontakt.
2016. okt. 25. 23:33
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen igazad van, ha nem hajlandó a szakításról beszélni, akkor ne jópofizzon. De ezt ő nem fogja fel, egy buta ember, örülj, hogy megszabadultál tőle.
2016. okt. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet/kell még fél éves szakitas utan az exxel megbeszélni!lépj már tovább...mint láthatod ő már rég megtette!
2016. okt. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!