Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kérdezték már, hogy karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezték már, hogy karácsony közeledtével, vagy pont akkor sokan szakítanak. Vannak akikkel akkor szakított a párjuk és leírnák a sztorit pontosan hogy volt?

Figyelt kérdés
Ill vannak itt olyanok akik tervezik,hogy szakítanak párjukkal?Miért pont közvetlen ünnepek előtt,akkor már miért nem hamarabb? Tervezték vagy csak úgy jött?
2016. nov. 6. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont szenteste. Elkészítette a karácsonyi menüt, megettük és utána mondta, hogy nem akar velem lenni, 3 héttel korábban döntötte el, haza vitt és ennyi. Ennek úgy 8 éve már.
2016. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az exemmel akkor szakítottunk. 2,5 évet húztunk le egymás mellett, de abból az utolsó egy év már csak barátság volt. Azt hittem, hogy bírom még, azt hittem, hogy megváltoztatható a dolog, de rájöttem, hogy nem. Próbáltam magam tartani és majd az ünnepek után szakítani, de nem jött össze. Karácsony előtt néhány nappal kiborultam és elmondtam neki, hogy már nem szeretem. Szerencsére nem csinált belőle problémát (ő sem volt már szerelmes, csak akkor még nem ismerte be.)

Együtt szilvesztereztünk a baráti társasággal és reggel búcsút intettünk egymásnak.


Szerintem ünnepek közeledtével megnő a nyomás az embereken és nem tudják úgy tolerálni a hibákat, mint ahogy addig vagy pl. Szilveszter közeledtével sokan "új életet" akarnak kezdeni az új évben és ezért lépnek pont akkor.

2016. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer karácsony előtt,egyzer szilveszterkor, egyszer pedig az akkori barátom szülinapján szakítottam. Velem pedig évfordulókor.

Fogalmam sincs miért, így jött ki a lépés.

2016. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem 3 nappal karácsony előtt szakítottak. Konkrétabban úgy volt hogy kért pár nap szünetet, aztán egyszer csak megcsörgetett este 11kor hogy menjek ki mert ott áll a ház előtt :D

Ő volt az első komolyabb kapcsolatom.


A második komolyabb kapcsolatom, és egyben a legfájdalmasabb szakításom ever december 6-án télapókor volt. Minden előjel nélkül egyszer csak benyögte hogy vége, semmi indoklás, csak eltűnt az életemből, pedig nagy szerelem volt. Azóta sem tudom hogy mi volt ez az egész....

2016. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!