Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő szükséges ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő szükséges ahhoz, hogy túllépjünk az exen?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakított velem az ex barátnőm és pocsékul vagyok. Hullámvölgyek vannak, néha jól elvagyok, néha meg sírnék folyton. Ismerkedni képtelen vagyok, ha elmegyek randira, rögtön elutasítom utána a további közeledést. Már nincs ötletem. Meddig tart ez az időszak? Mikor leszek újra a régi? :/

2016. nov. 8. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem decemberben lesz egy éve, és még mindig nem vagyok túl rajta teljesen. Néha jobb, néha rosszabb.
2016. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nagyrészt egy hét alatt túl tudtam magam tenni rajta, vagy nem hagytam, hogy eluralkodjanak rajtam a szomorú gondolatok. Vagyis az ismerkedésre hamar nyitott lettem. (az más kérdés hogy azóta semmi érdemleges nem jött össze)

De mondjuk elfelejteni biztosan nem fogom, meg szoktam is a kapcsolatunkra gondolni. Vagy már nem hiányzik az exem, de jó visszagondolni, hogy azért milyen szép is volt, amikor együtt voltunk.

2016. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem pont ez a baj, hogy találkoztam különböző lányokkal, de mintha valami bűntudat fogna utána el, hogy mit csinálok egyáltalán? Pedig ő szakított, meg még meg is alázott valamilyen szinten és ezért nem értem. Próbálom magam túltenni, de az az érzésem, hogy nem jutok egyről a kettőre.
2016. nov. 8. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nem lehet egyértelmű választ adni.

Sok mindentől függ. Hány évig voltatok együtt, mennyire volt mély, mennyire volt viharos a kapcsolat, miken mentetek át együtt, milyen a lelki beállítottságod, mennyire vagy ragaszkodó, hogyan szakítottatok stb.stb.stb.


Nekem kb. fél éve ért véget egy 7 éves kapcsolatom. Elég viharos volt, mégis szép, nagyon szerettem őt (illetve szeretem a mai napig).

A viharosságból adódóan a szakítás után meglepően jól éreztem magam. Azonnal elkezdtem élvezni az életet, nem éreztem semmi lelki terhet, mert előtte mindent de mindent megtettem a kapcsolatunkért, de nem ment, kimerült, nem volt tovább. Akkor úgy éreztem hatalmas teher esett le rólam. 2 hónap is eltelt mire belekerültem a szokásos depressziós állapotba, a kapcsolat elgyászolásába. És ez azóta is tart. (Pedig már kezdtem örülni hogy ez most elkerül).

És nem tudok kijönni belőle. Eszembe sem jut hogy mást beengedjek az életembe, miközben tudom hogy vele sem működne ha újrakezdenénk. Mégis mindig ő jár a fejemben. Ez az állapot nem javul, inkább csak hullámzik.

Vannak olyan napok amikor jól tudom érezni magam egyedül, tudom értékelni a saját társaságomat. Vannak olyan napok amikor viszont lelkileg szinte belepusztulok a hiányába.


Vannak dolgok amik segítenek az ilyen állapotokon túllendülni.

Pl.

barátok társasága (bár néha inkább csak szomorúbbá tesz amikor látom a boldog párkapcsolatukat, a melegséget, ami most nálam nincs)


testedzés. Elvonja a figyelmet, (állítólag) boldogság hormonokat szabadít fel, növeli az önbizalmat ha nem összeesett csirkének nézek ki még testileg is


hasznos videók nézése/hallgatása. Pl. önfejlesztő tréning videók nálam nagyon bejöttek, amik nyomán az önsajnálat helyett inkább az önfejlesztésen kezd kattogni az agyad.

2016. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Értelmetlen ezt kérdezd.

Mindkettőtöknek más időintervallum kell.

2016. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos erre én se tudom a választ , de ugyanebbe a cipőben járok :/ Szerintem ne ismerkedj. Inkább élj, kis ideig nők nélkül. Haverok, hétvégi bulik, építsd az életed, erősnek kell maradnod. :S kitartás
2016. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!