Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan szakításotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szakításotok, ahol a párotok nem is számított rá, hogy bekövetkezik, teljesen meglepődött, mert szerinte jó volt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Hogyan reagált? Meddig keresett még?
2016. dec. 29. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt,az egesz kapcsolatunk egy csatater es pusztulas volt,de neki fel sem tunt,annyira elvolt foglalva sajat magaval es a kis lelki vilagaval. Utana meg egy hettel is keresett,majd kb.fel evvel kesobb is,ketlem,hogy ennyivel feladna.
2016. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Volt, olyan is, ahol velem szakítottak így, meg olyan is, ahol én szakítottam. Én olyan 1-1,5 hónapig kerestem még aránylag rendszeresen, és engem is kb ilyen hosszan próbált "visszaszerezni" az illető. Egyébként nagyon nem akarta elhinni, hogy tényleg ez történik és tényleg véget ér a dolog, szerinte mi egymásnak voltunk teremtve és olyan nagy volt a szerelem köztünk, mint ami emberileg lehetséges. Hát... Nem.
2016. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Volt ilyen, egy év után szakítottam így az akkori barátommal, akit teljesen lesokkolt a dolog. De engem ez csak megerősített abban, hogy ez a jó döntés, mert elég baljós jel, hogy neki fel sem tűnt, hogy valami ennyire nem okés. Eléggé összetört, sírt is, de aztán nem keresett egyáltalán, így könnyebben feldolgozta.

22N

2016. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem volt sok szakításom, az első barátom szakított velem így, hogy még csak nem is sejtettem, hogy ez fog történni. Persze nem volt jó kapcsolat egyáltalán, inkább olyan semmilyen. Nem voltak sem érzelmek, sem szenvedély, de mivel az volt az első, így kissé érzékenyen érintett. De mivel nem éreztem valójában semmi mélyebbet, ezért egyáltalán nem kerestem utána, inkább megsértette az büszkeségemet, mintsem összetörte a szívemet. A mókás, hogy ő írogatott sokáig még utána. :)
2016. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem.

N22

2016. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kolosszus22 ***** válasza:
0%
3-as, ezek szerint meg sem próbáltál vele beszélni arról h problémád van, ha már ő nem vette észre? Az ilyen is elég fura.
2016. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

kolosszus22:

Nem nekem volt problémám, hanem a kapcsolatunk csúszott el valahol. Hónapok óta csak vitáztunk, nem volt semmi közös élményünk, megszokásból voltunk együtt. Ő is, én is, de neki így jó volt. Nincs mit megbeszélni azon, ha az ember érzései elmúlnak.

2016. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt.

Mi szétmentünk, mert megcsalt, aztán megpróbáltuk rendbehozni.

Nagyon nehezen ment, mert az elején nem volt partner ebben.

Aztán elindultak a dolgok a maguk útján.

Viszont én kifárdatam a 5 hónapig tartó harcba, és összeismerkedtem egy lánnyal, aki hasonló cipőben járt.

Összejöttünk, és szakítottam az exemmel. Nagyon kiborult.

Persze az én hibám volt.

Mondtam, neki, hogy elegem lett, én inkább, most megpróbálom a másik lánnyal.

Azóta az életem gyökeres fordulatot vett, az álmaimat élem meg, és nagyon jól érezzük magunkat.

Ezért pár hónappal később megköszöntem neki, hogy megcsalt, mert így legalább normális életet tudtam kezdeni.

2016. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és hogy reagált? Könyörgött, nem gyengén.
2016. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!