Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert gondolok napok ota az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolok napok ota az exemre s ha nem szeretem akkor miert vagyok szomoru?

Figyelt kérdés

Az exemmel nem tartom a kapcsolatot... Kb 3honapja szakitottunk.

Nagyon elmergesedett a vita koztunk...csunyan beszelt velem...elofodrult hogy kezet emelt ram... Csunyan valtunk el.


De 2napja sokat gondolok Ra.

Nem mondanam hogy erzek iranta...mert csak a rossz emlek maradtak bennem s olyan gyulolettel vegyes zaklatottsag kavarog bennem iranta.


De megis rosszul esne ha nassal lenne illetve szomoru vagyok mert ugy erzem a rossz emlekek mergezik a lelkemet.

Mindig elszomorodom ha arra gondolok hogy sosem talalok mast es orokre szingli maradok.


Normalis hogy igy erzek es ennyire sokat gondolok ra?

Tanacsoltok valamit?

22L


2017. jan. 1. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Tegnap ejjel amikor a haverokkal szilvesztereztem s ittam is is alkoholt...akkir meginkabb ellazultam es betodultak az agyamba az emlekek es total elontott a szorongassal vegyes szomorusag...

Nem tudom megmagyarazni.

Jottek a rossz emlekek.a tavalyi kozos szilveszter. Es vegig csak arra gondoltam becsipve h vajon van.e csaja..es O vajon hol bulizik ejjel..

Ki mellett ebred.


Sosem szoktam foglalkozni vele ennyit.


Jarni soha tobbe nem tudnek vele mar


De mi van velem akkor?

2017. jan. 1. 12:14
 2/4 anonim ***** válasza:

normális.

az kevésbé, hogy annak ellenére is vágyódsz hogy kezet emelt rád. Szerintem ez alapból megbocsájthatatlan.

de:

én 26 vagyok, most ment tönkre 2.5 éves kapcsolatom úgy, hogy a barátnőm egyik napról a másikra közölte, hogy kiszeretett belőlem, nem akar már velem élni. páfff

napokig szinte alig tudtam bármire is gondolni. sírtam, igen sokszor. mikor senki sem látta.

próbálom elfelejteni, de nehéz. közös albérletünkben is rá emlékeztet minden. Erre jön hogy új városban vagyok, és nulla haver. Kb egyedül a világ ellen.

Én is ott tartok hogy senkinek sem fogok kelleni, senki sem fog már rám úgy nézni mint ő valamikor, senki nem fog annyira várni.

mikor ezek eszembe jutnak könny csordul a szememből, de a nap ugyanúgy felkel, az élet ugyanúgy megy tovább...

2017. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kitartast neked!


Sokan vagyunk igy a vilagon.

Minden oke lesz!;)

2017. jan. 1. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:

aranyos vagy!

köszi!

remélem nálad is, de nem ezzel az emberrel akit írsz a kérdésedben! :/

2017. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!