Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nekem legyen lelkifurdalásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem legyen lelkifurdalásom?

Figyelt kérdés
Exem vissza akar kapni. Én megmondtam neki 3x is,hogy vége. Aztán megkérdezte,hogy nem is hiányzom? Mondom mar
2017. jan. 10. 08:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi felbeszakadt. Szóval mondtam neki,hogy nem hiányzik. Erre bent maradt a varosban hátha fel engedem magamhoz ,en ezt nem tettem meg. És írt hogy lekéste buszt vonatot mindent, engedjem be. Könyörgött... De nem tettem. Ha annyira érdekelte volna akkor eléri azt a sz.rt. és írt levelet hogy szégyeljem magam felőlem ő halálra fagyhatott volna...
2017. jan. 10. 08:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tiltod le a francba, akkor ne csodálkozz, hogy zaklat, hiszen megadod neki a lehetőséget
2017. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy barom! Tiltsd,offold mindenhonnan!

Aztán.meg csodálkoznak,hogy milyen paraszt a másik fél!

2017. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Te világosan megmondtad, hogy nem, többször is. Erre ő ilyen aljasan próbálta kikényszeríteni belőled, hogy felengedd magadhoz. Úgy kell neki, jól tetted, hogy nem engedtél neki.
2017. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Belegondoltam mi lenne ha a helyedben lennék és nekem is lenne lelkiismeret furdalásom emiatt. Viszont nyilván nem kell, hogy az legyen hiszen te megmondtad neki többször is, hogy vége, ő nem fogta fel.Tényleg jobban jársz, hogyha letiltod ha nem szeretnéd hogy előforduljanak még ilyen vagy ennél durvább dolgok is.

És ne is foglalkozz vele, vannak szülei, barátai akiket gondolom fel tud hívni ha segítségre van szüksége ilyen esetekben..

2017. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!