Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lájkolgatja az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolgatja az ex barátom a képeimet?

Figyelt kérdés

Több mint valószínű, hogy csak sima like, csak azért tűnt fel, mert amig együtt voltunk sose tette, vagy nagyon nagyon ritkán. Szerinte felesleges....én nem like-olom semmijét.

Most, hogy nem vagyunk együtt, minden egyes képemet like-olja amit kiteszek.

Nem először szakítottunk de ez végleges. Az elején még beszéltünk, de vagy 3 hete már nem, vagyis ő nem válaszolt már semmire amit irtam. irt rám azóta, hogy otthon vagyok e, mert külföldön lakunk mindketten. Nem válaszoltam, mert ha ő nem tette akkor miért gondolja, hogy nekem kell válaszolni. Ez volt 2 hete de a képeimet ugyanugy sorra like-olja.



2017. jan. 21. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nem válaszoltam, mert ha ő nem tette akkor miért gondolja, hogy nekem kell válaszolni."


ez nem jó. arra figyelsz te mit akarsz, mire vágysz. ha nem szeretnél válaszolni, akkor ne írj. de azért nem válaszolni, mert ő nem válaszolt ez ilyen duri, ovi.

2017. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt ugy ertem, hogy epp eleg hulyen ereztem magam, hogy egy ido utan mar nem valaszolt nekem, pedig mint baratok azert megvoltunk. Csak "latta" az uzeneteimet, de nem valaszolt, kerdeztem is, hogy miert nem... arra se valaszolt.

Gyerekes, vagy nem en ugy erzem, ha valaszoltam volna ezek utan, akkor megintcsak hulyen ereznem magam, hogy ennyire ugrok ra, ha ir...De persze kesobb ugyanugy nem irna vissza.

Szuletesnapomra is irt,(ez januar elejen volt) es en hulye meg megkerdeztem van e kedve meginni valamit. Szerinted valaszolt? :D

Aztan masnap kerdezi, hogy itthon vagyok e... En ha ugy dontenek, hogy nem akarom tartani a kapcsolatot valakivel, nem irogatok ra es nem like-olom a kepeit, nehogy belelasson valamit ami nincs.

2017. jan. 21. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lepj tovabb
2017. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azon vagyok és elég jól haladok
2017. febr. 7. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!