Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem rámírt, majd miután egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem rámírt, majd miután egy semleges dolog miatt beszéltünk rá pár hétre, áthívott magához, hogy aznap ugorjak át. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Annyira örültem, hogy az ünnepekkor rám is gondolt! Én még most is hiányolom, pedig már réges régen szakított velem, viszont nem akartam, hogy csalódjak, így nem mentem át. Sajnos azóta is egyfolytában szörnyen érzem magam, hogy nem ragadtam meg a lehetőséget, de úgy gondoltam úgyis biztosan csalódás lenne a vége ha akkor átmegyek, arra nem is válaszoltam annyira hirtelen jött vele elő. Azt megbeszéltük, hogy fogunk találkozni egy semleges dolog miatt (ő ajánlotta fel ), de félek, hogy az meg tényleg semleges lesz. Igaz, hogy szexuális értelemben nagyon is vonzódom hozzá, de a kapcsolatunkat nem hiszem, hogy attól fog belémszeretni, hogy odadobom magam, amint kitalálja, nem mondta, hogy azért hív, de gondolom a dolgok újratárgyalása miatt nem magához hívna. A szakítás is bizonytalan volt, utána is tartottuk a kapcsolatot meg keresett is, de aztán fél évig kb. nem beszéltünk, amikor féltékeny kezdtem lenni. Mit tegyek?

2017. jan. 26. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Na vajon? Ne legyél már ennyire hülye! D.ni akar!!
2017. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!