Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha fenyeget az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha fenyeget az exem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom mit csinaljak, 3,5ev utan szakitottunk sokadjara... megtudtam hogy ekozben is kavart egy masik lannyal ezert most vegleg el akarom felejteni es ezt o is tudja es erzi. Sokszor volt h feltem tole, mert agressziv, volt hogy belem rugott, szorongatta a karom, lokdosott, rancigalt.

Ma talalkoztam vele egy boltban es ugy h mellettuk allt az elado azt mondta nekem h meg fog verni es meglokott, majd kinn megfenyegetett h remeli nem talalkozunk tobbet mert meg fog olni. Sajnos nem ketelkedek ebbe sem, mert nem gondolom hogy normalis az aki idegessegeben a fejet veri a falba es fojtogatja sajat magat...

Sajnos ezekrol nincsenek bizonyitekaim, sem irasban sem szoban.

Van ertelme igy bemennem a rendorsegre? Felek tole nagyon....


Koszi a valaszokat es bocsi az ekezetek miatt.

L/22


2017. febr. 7. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel.
2017. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a telódon a hangrögztőn,amikor fenyeget és utána menj be a rendőrségre!
2017. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2es... erre en is gondoltam de ahhoz kettesben kellene vele lennem es nem akarok ilyen helyzeteket h ugy legyek vele kettesben h o ideges....
2017. febr. 7. 18:43
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Fenyegesd meg te is!
2017. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Biztos rettentoen megijedne tolem :D
2017. febr. 7. 18:45
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
szedje fel valakit akkor leszáll rólad
2017. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs bizonyítékod, akkor nem sok értelme van bemenned a rendőrségre.

Bár ha az üzletben volt kamera, akkor van nyoma.

2017. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De egy sima meglökés még nem elég bizonyíték.

Mindenesetre vegyél egy gázsprayt.

2017. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen menj rendorsegre. Par eve BP-n egy ferfi bozotvago kessel vagta le a volt baratnojenek a kezeit es fejet az utcan, az ilyensmit komolyan kell venni, foleg ha meg meg is lokdos.
2017. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a szüleiddel erről! Lehet apukád egy kicsit erélyesebben tudna fellépni ellene, és attól azért lehet megszeppenne.


Legalábbis, ha én arra gondolok, hogy ha apa megtudná, hogy a lányát komolyan megfenyegeti valaki, hát az tuti, hogy ott kő kövön nem maradna...és nem azért mert egy vadbarom állat, hanem mert tekintélyt parancsoló ember.


Attól, hogy elmúltál 18 éves, még a gyerekük vagy, és elsősorban nekik érdemes szólni! Én 28 vagyok, de soha fel sem merülne bennem olyasmi, hogy gáz a szüleimnek szólni.

2017. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!