Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » SEGíTSÉG, hogy tudnám vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGíTSÉG, hogy tudnám vissza szerezni a barátomat?

Figyelt kérdés

Össze vesztem a barátommal kb 2 hete (éltünk együtt is, tény hogy sok veszekedés volt, amit már nagyon sajnálok,de nagyon hiányzik.!) Mikor össze vesztünk, hagyta hogy az egyik kolleganője rámásszon, miután nem sokkal össze is jöttek. a nőről tudni kell hogy egy utolsó mocskos, k****, az ő urától 2 gyerek született. Megmondta a férfi hogy egy undorító ******, rengeteg férfival lefeküdt már régebben is, most össze jött az én urammal aki mellett folytatja ezt az életet, de egyszerűen hiába mondja a nő ura és én is hogy milyen életet él a nő akibe most annyira szerelmes, nem hisz egyikőnknek se, mert valahogy előtudja adni magát a nő, meg kimagyarázza magát vagy nem tudjuk...

Segítsetek, hogy lehetne az uram szemét felnyitni??

Vagy hogy lehetne lebuktatni ezt a *******t??

Nagyon szeretném vissza kapni a barátomat, nem szeretnék már más férfit, mi már a gyerektémánál is jártunk , kétségbe vagyok nagyon esve!!!!!!!!! :(


2017. febr. 16. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hamarabb kellett volna gondolkodni, nem pedig egy másik nőt k_rvázni!
2017. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kössz az értelmes választ, csak hogy az a nő tényleg az úgyhogy nem kell beszólongatni !!
2017. febr. 16. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat csak akkor fog rájönni a pàrod hogy milyen nő valójàban ha màr benne lessz a sűrűjében!Nyilvàn a nő ura is kiismerte milyen nagy k...a a felesége lehet hogy a pàrod is akkor fog ràjönni ha már csinàlt neki gyereket!
2017. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Hozzád már sehogy se fog visszamenni, ha egyszer már másba szeretett bele. Enged el őt. Már semmi közöd az életéhez.

Attól mert észhez is téríted esetleg, már visszakapni nem fogod. Nem működött, szét mentetek, hagyd őt békén.

Ha igazán szereted, akkor nem leszel önző és elengeded.

2017. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ên az ilyen pasikkal ugy vagyok hogy tapasztalja meg azt hogy milyen ha kihasznàljàk az ilyen megérdemli !Az exemmel szétmentünk anno kb félévre rà hirtelen felhivott a semmiből de addigra ugy kiàmbràndultam belőle hogy nem kellett !
2017. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elengedni es nem is akarom, mert igazabol o se engedett el, hiaba jott ossze ezzel a novel, tudha o is hogy mi mar ossze tartozunk. Csak megmakacsolja magat es a ferfi buszkeseg miatt ne tudja azt mondani hogy ne haragudjak. Ha elengedett volna nem telefonalgatnank esnem beszelgetnenk viberen.
2017. febr. 17. 02:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik csak a saját kárukon tudnak okulni.Valószínű az exed is ilyen lehet.

Én inkább azon kezdenék el gondolkodni, hogy képes lennél a volt párodhoz hozzáérni egy ilyen nő után, akiben kitudja milyen alakok jártak.Van gusztusod rendesen....

2017. febr. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szánalmas, hogy ezek után még lenne hozzá gusztusod.. Mindenesetre te már ha fejreállsz se fogsz neki kelleni, főleg, hogy még az ordask-rva kollegina is jobban érdekli nálad. Ezek után mi az istenre számítasz? Jobban jársz, ha inkább a túllépésre koncentrálsz, ahelyett, hogy még szánalmasabb idiótát csinálnál magadból azzal, hogy egy ilyen alak után futnál, mint egy pincsikutya.


"tudha o is hogy mi mar ossze tartozunk" - Hagyjuk már, legalább magadnak ne hazudj. Talonban tart arra az esetre, ha nem lesz kit dugni, ezért viberezik/üzenget veled, de ha amúgy tényleg veled akarna lenni, akkor veled lenne, nem mással. Minden más csak kifogás. Nem az ő szemét kéne felnyitnod, hanem először a sajátod..

2017. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk lassan 1 hónapja újra, és szerelmesek vagyunk mint a kezdetek kezdetén, ha minden jól megy jönni fog baba is ;)
2017. márc. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!