Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem is fog?

Figyelt kérdés
Ha valaki szakítás után hónapokig nem keresi a másikat, az azt jelenti hogy túllépett?

2017. febr. 21. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos,én is túl vagyok már 1-2 szakitáson....

Volt olyan,hogy nem kerestem mert már túlléptem rajta.

De olyanis volt,hogy nem kerestem pedig ku..ra csak ő járt a fejemben kb.6 hónappal a szakitas után is.

Mint egy zombi olyan voltam,senki másra nem tudtam gondolni.

Hogy miért nem kerestem ezek ellenére?

Neki volt vőlegénye és azt mondta,hogy vele szeretne maradni és hogy szereti még csak voltak gondok ami miatt picit megkoptak az érzelmek.

Megértettem és tiszteletben tartottam az érzéseit igy nem kerestem őt.


Nem csak fekete és fehér van...

2017. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és akin túlléptél már azzal hogy lett vége?
2017. febr. 21. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakitottunk mert mindketten éreztük,hogy ennek már nincs értelme tovább.Egyszerüen már nem szerettük egymást,mint 2 ismerős úgy éltünk egymás mellett.
2017. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és meddig voltatok együtt?
2017. febr. 21. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
4 évig.
2017. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az azért már szép idő :-)
2017. febr. 21. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Az egyik exem kilenc hónap múlva jött, hogy még mindig szeret, a kilenc hónapban egyszer se beszéltünk, nem is találkoztunk, és hiába volt új párom, akkor is próbálkozni akart.

Persze lehet, hogy ez egy szélsőséges eset.

2017. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi tavaly nyáron szakítottunk, de csak egy hónapja nem beszélünk, és kb. megőrülök... Nem tudom, ő mit érezhet, de én nagyon nem vagyok jól.

24/L

2017. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!