Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy társaságba tartozunk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társaságba tartozunk az exemmel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk a barátommal, és hétvégénként általában velük jártam el. A szakítás óta nem ültünk le közösen,de ez most szombaton megtörténik majd. Abban biztos vagyok, hogy az exem teljesen közömbös, magyarul sz*rik a fejemre. Ti a helyemben kimennétek a társasággal, és ha igen, akkor hogyan viselkednétek?

Nagyon lehangol ahogy viselkedik velem :( Nem váltunk el haragban, ő mégis sz*rik a fejemre, és figyelembe se vesz.

Köszi a segítséget.

20/L



#társaság #ex #hétvége #barát. barátok
2017. márc. 9. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
én azért vagyok egyedül mert csak házinyulak vannak körülöttem potenciális partnernek....előnye hogy nem kerülök ilyen helyzetbe hátránya meg minden más...haha
2017. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én leépíteném ezt a társaságot, különösen, mert az exed által kerültél bele.

Ez az ő társasága.

Mit fogsz csinálni, ha egyszer megjelenik egy csajjal?

2017. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves, de távolságtartó legyél, és ne idd le magad, ne fordulj ki önmagadból.
2017. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Drága, ideje lesz saját! barátokat keresned, nem az exéivel összejárni. Ők neked nem barátaid, még haverok sem. Én nem feltétlen látnám szívesen a haverom x-dik punciját, miután szakítottak.


Nekem is az ex baráti társasága volt a haveri kör, de szakítás óta eszembe nem jutott összjárni velük, mert nekem semmi közöm hozzájuk.

2017. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor én ilyen helyzetbe kerültem akkor ott hagytam a társaságot is.. volt egy pár próbálkozás de én nem éreztem jól magam az exemmel egy társaságban. (én még éreztem iránta, ő már nem)
2017. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy sz *rik a fejedre? Már az exed, mit vársz tőle? Ha ő vitt be a társaságba, sajnálom, de azok nem a te barátaid. Nagy valószínűséggel csak szánalomból hívtak meg, a barátod beleegyezésével. Kezd el élni a saját életedet.
2017. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!