Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gáz, ha kihívom az exem haverját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha kihívom az exem haverját?

Figyelt kérdés
Elég érdeklődő az irányomba, amióta szakítottam a barátommal keresi a társaságomat. Jól elbeszélgetek vele, és arra gondoltam kihívnám dumálni. Bár eddig ő volt az aki keresett, egyszer még kávézni is elmentünk. Nem lenne neki kellemetlen, ha most én hívnám, random? Már egy hete nem beszéltünk. Gáz dolog ilyet csinálni?

2017. ápr. 24. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, párbajozzatok csak.
2017. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elso :DDDD

Amugy nem gaz, csak benne van a pakliban hogy majd mondjuk egy ejszakara osszejottok a haverjaval aztan mind a 2 fiu elfelejt teged es nevetve bontanak egy sort. En a helyedben mas pasi utan neznek. Ha viszont oszinten beledszeret a haverja az mas :)

2017. máj. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!