Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 éves kapcsolatnak vetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolatnak vetett véget a barátnőm, mert 3 nap alatt szerelmesek lettek egymásba az egyik legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
Hogyan tegyem túl magamat? Ma történt, de annyira hihetetlennek tűnik ez az egész. Mint egy rémálom.
2017. szept. 10. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi, nagyobb lesz ennek a füstje mint a lángja. Addig is foglald le mással a gondolataidat.
2017. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Majd fog neki még ez nagyon fájni hidd el. Fellángolás miatt komoly kapcsolatot nem dobunk el, ennyi. Adok nekik max egy hónapot. De vissza ne fogadd!!
2017. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem fog ez sokáig tartani, nyugi.
2017. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lehet tudni. Barati koromben ketto ugyanilyen eset is tortent. Egyikben evek ota eggyutt elnek, a masikbol hazassag lett, mar gyerekekkel.
2017. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál túl sok részletet,de sztem az előttem szólók eléggé rózsaszín vattacukron át nézik a dolgokat. Nem valószínű,hogy 3 nap alatt szerettek egymásba,valszeg tetszettek a másiknak eddig is,csak te nem vetted észre,ők meg nem léptek eddig miattad,de mostmár inkább egymást választották. Annyit tudsz tenni,amit mindenki más is szakításkor,szomorkodsz,picsogsz,dühös lesz stb.,aztán idővel majd jobb lesz,és találsz te is magadnak mást.
2017. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, de bárcsak így lenne. Nem. Összesen az ízlése tetszett, soha nem beszéltek kb. Aztán egyszer küldött neki valami vicces videót, és utána 3 napig le nem állt az egész, és ennyi.
2017. szept. 10. 23:07
 7/13 anonim ***** válasza:
-leszel. Sajnálom,hogy így jártál :/
2017. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne sajnáld,akit ilyen könnyen lehet vinni,azt vigyék, 1000%,hogy találsz jobbat,olyat aki tényleg szeret.
2017. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

a 3 napot csak azért mondta,hogy megmutassa ő milyen egyenes és ha mást szeret,akkor gyorsan szakít.

közben meg reszeli a gyerek már 3 hónapja a hátad mögött.

2017. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit hasonló módon ért véget a több éves kapcsolatom..úgy vagyok vele,hadd vigyék... nem vesztettem semmit,mert most én is elkezdtem vonzódni máshoz,jobb is hogy így történt,kezdem belátni.
2017. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!