Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elszeretném felejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németh Ádám26 kérdése:

Elszeretném felejteni az exem, de nem tudom, hiányzik, ő volt az első, van új barátja, azonban nem csinálnám vissza, mert félek, hogy újra össze vesznénk és nem működne újra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már próbáltuk egyszer, de nem jött össze. Lassan egy éve vagyunk külön. Én próbáltam másik lánnyal össze jönni, de nem voltam vele boldog.

2017. nov. 26. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress tovább, ne add fel. Mást nem tudsz tenni, egy új lány orvosolni fogja a problémád
2017. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd nem két lány van a világon. Ha exeddel össze tudsz jönni akko gyere vele össze de úgy néz ki az sem kivitelezhető. Miért exed akarná..?

Miért mentetek külön..?

2017. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb amit tehetsz, higy tovább keresel. Ez türelem játék. A szerelem meg nem jön veled szembe. Szóval, küzdeni kell és kitartani.
2017. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!