Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért velem? Hajléktalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért velem? Hajléktalan lettem egy 20 éves lány miatt. Elhittem hogy szeret de hazudodt. A szülöi házamat elvitte a bank. Eddig a volt páromnál laktam és szerettem is de elcsábitott a fiatal lány akiben vakon megbiztam de dobodt egy gazdag gyerekért.

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te döntésed volt, nem tudtál nemet mondani. Most már azon legyél, hogy talpra állsz. Keress albérletet és jobban fizető munkát.
2017. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Hazudodt? Dobodt? Erre szokták mondani, hogy hinni a templomban kell, akarni meg a WC-n. :/
2017. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Szerette elhitte hogy szeretik. Bármelyikőtökkel eklőfordulhat. Velem is megtörtént. Én is hittem hogy szeret, sőt még most is szeretném hinni reménykedem benne.


Lenullázódott az a kevés önbizalmam is amim volt, legszivesebben végeznék magammal.

2017. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Instant karma. Megérdemelted.
2017. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Örülj annak,hogy legalább neted van és megoszthatod velünk a bánatodat.


Nem szoktam gúnyos lenni, de eben az esetben nem tudok mást tenni. Te magad is tudod,hogy hülye voltál, sőt, ez még enyhez kifejezés rá.


A szülői házat elherdálni, földönfutóvá lenni egy nő miatt...hát, na, erre mit lehet mondani?


Hogy miért Veled történt mindez?Vélhetőleg nemcsak Veled, de Veled - is- azért, mert nem az eszed irányított.

2017. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Azért veled, mert nem velünk.

Azért nem velünk, mert mi nem döngettük a húsz éves puncit.

Tessék szépen felállni!

2017. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Engem érdekelne a teljes történet,vagy egy kicsit részletesebben. Pl.mi köze a 20 éves lánynak ahhoz,hogy a házadat elvitte a bank? Mert azt írtad,hogy a lány miatt lettél hajléktalan.
2017. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
elhagyott egy gazdag gyerekért- ig azt hittem h nem kamu sztori
2017. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Könnyen jött, könnyen ment, szard le.

Eztán amit te kapálsz össze, arra majd jobban vigyázol. Örülj neki, hogy szüleid fizették a tanulópízt, van aki magának...

2017. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

#7

Nem egyértelmű? A nők elég jól rá tudják venni a férfiakat a pénzszórásra. Engem is rávett egy, bár volt miből, és nem is szaladt meg annyira, mert még úgy se tudta teljesen elvenni az eszem, de 3 hónap alatt annyit költöttem (főleg rá), amennyit amúgy 1 év alatt nem költenék.

2017. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!