Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a barátomat rendszeresen ver. Tegnap fojtogatott és többször megütött ököllel.A nagy baj az, hogy a sráccal nem lehet szakítani! Próbáltam már élőben, akkor bántott. Amikor nem volt itt és úgy próbáltam meg szakítani, akkor képes volt itt állni az ajtom előtt egesznap. Félek tőle nagyon! Elhagyni se tudom így! Kérlek segítsetek!
2017. dec. 9. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondm költözz el onna valahová ha tudsz, plusz rendörség vagy családtag segítsége.


Mi innen nem skat tudunk segíteni egy két szám ajánlásán kivül.


Nem tudunk mellét testőnek szegődni.


Használd az eszed és ne ess pánikba ha vannak barátaid talán jól el kéne veretni az embert de lehet az csak szítaná a tüzet de az is elehet el menne a kedve a környékezésedtől.

2017. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Látlelet. Rendőrség. Családtagok. Bár kétlem, hogy aki van annyira értelmes, hogy le tud írni egy ilyen problémát érthetően, az ne tudta kiguglizni fél perc alatt egy olyan szervezetet akik pont az ilyen embereken segítenek.


Erős a gyanúm, hogy troll kérdés.

2017. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak saját képet tudtam csinálni a sérülésekről. Mert a srác elég sokáig itt van. Azt elfogadják?
2017. dec. 9. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megüt ököllel, annak nyoma van. Ha összeverve odaállítasz a rendőrségre mondván, a barátod ver, a szomszédok igazolni tudják a dulakodást, vagy családtagok meg tudják erősíteni, akkor hinni fognak neked.

Valószínűleg nem álltál neki a falat fejelgetni csak azért, hogy hihető legyen a sztorid...


Nem akarom elhinni hogy ne lenne nyoma, és senki se látott volna összeverve, ne hallotta volna a hangokat, vagy látta volna egész nap ott állni a fiúdat. Ha ez a kérdés nem kamu, akkor biztosan van a képen és az összevert arcodon kívül más bizonyíték is, ami bőven elég kell legyen ahhoz, hogy a rendőrséget meggyőzze.

2017. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!