Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex vagy megsem?

Figyelt kérdés
6 eves kapcsoltam ert veget augusztusban. majd osszejottunk megint oktoberben, osszevesztunk, nem beszeltunk. egy hete ram irt, azota minden nap beszelunk, fenykepet kuldott magarol minden keres nelkul, elmondja hova megy stb... de viszont folyamatosan irogatja h, nem akar tolem semmit mar, meg nem tudja hogy tudott velem egyutt lenni 6 evig, nem szeret mar, nincs nala mar eselye stbstb... de akkor minek ir? 2 hettel ezelott meg irogatta mennyire szeret, nem tudom hova tenni a helyzetet es nem tudom mit gondoljak, mert sztem a normalis az lenne ha nem irogatna, mivel csunyan osszevesztunk. teny, en nagyon orulok h beszelunk megint, de ezekkel a dolgokkal osszezavar es nem tudom mit gondoljak. 25/L, 27/F
2017. dec. 10. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
ha ilyen zavaros, akk inkább hanyagold
2017. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak igazabol nekem lenne okom keresni, mivel miattam ment tonkre a kapcsolatunk. es mindig o keres elosszor
2017. dec. 10. 23:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyire miattad a "miattad"? Lányok igencsak szeretik az ilyen dolgokat áthárítani.
2017. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
en vagyok a lany :D
2017. dec. 10. 23:58
 5/10 A kérdező kommentje:
es nagyon miattam, 100%ig miattam ment tonkre a kapcsolatunk.
2017. dec. 10. 23:59
 6/10 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ XD


Az kizárt... Vagy mégse? Hogy jött ez össze 100%-ra?!!?

2017. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg privátban tudsz mesélni, mivel jutottál odáig, hogy teljesen tönkre ment? Vagy, hogy mitől alakult így? Engem tényleg érdekel, talán még segíteni is tudok.:)
2017. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
na jo, 90%, mivel az egesz az o viselkedese miatt kezdodott, nem akart semmit csinalni csak a szamitogepen jatszani, elhanyagolt stb, hiaba probaltam meg vele beszelni, par napig minden rendben volt aztan ujra csak a szamitogep..... en meg osszeismerkedtem valakivel, es emiatt tartunk ott ahol tartunk. igaz, a masik srac belemenne egy komoly kapcsolatba is, de viszont en valahogyan visszaszeretnek menni a volt paromhoz, igaz osszejottunk, de aztan megint osszevesztunk egy hulyesegen. aztan most mar olyanokat ir amiket irtam, hogy nem szeret, nem akar semmit stb, de akkor minden irogat, kuldozget kepeket magarol, meg ilyen dolgok? mint ha egyutt lennek.
2017. dec. 11. 00:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Na és azzal a "valakivel" mennyire ismerkedtetek össze? :)
2017. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne ezt személyesen megbeszélni. Találkozzatok, higgadtan (!!!) beszéljétek meg, ki mit érez a másik iránt. Ha még szeretitek egymást, akkor újra fel kell építeni a kapcsolatot. Ki kell találni, mit kinek mit kell máshogy csinálni. És utána be is kell tartani a megállapodást. Ha viszont már nem jöttök össze, szakítsatok meg minden kapcsolatot egymással. Töröld és tiltsd le mindenhonnan.
2017. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!