Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Veletek volt már olyan, hogy szakítottatok a barátnőtökkel, aztán megbántátok, és újra összejöttetek vele?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2017. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hánynék tőle mert semmi nőiesség nem volt benne. Most sincs, bár fogyott de lóg rajta minden, segge lapos,melle nincs
2017. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

amikor már 3 éve nem találsz megfelelő partnert, aki nem csak lelkileg, hanem testileg is ideális lenne, - és itt nincsenek nagy elvárások - akkor bizony elgondolkodom.

De ez egy kissé összetett dolog.

Minekünk férfiaknak is van lelkünk, ahogy nektek is! És úgy tartják, hogy ha valakit valaha is szerettél, akkor mindig ott lappang egy kis esély, egy fénysugár arra, hogy esetleg egy újabb esélyt adjon a volt párjának - direkt nem az "ex" kifejezést használom, nem kedvelem.

Természetesen sokminden függvénye is a dolog. Függ attól, hogy mikori volt a kapcsolat, hányadik volt, hogyan váltunk el, - haragban vagy megegyezésben.

De én azt mondom - 26/F - hogy minden volt páromnak igen is van esélye, csak a férfiak többsége van makacs, - a többi férfi ezt a "makacs" jelzőt inkább önbecsülés fogalmával helyettesíti - és öszvér, hogy a saját érzéseit nem mindig vallja be még magának sem.

2017. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. dec. 29. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Persze, dugni visszajártam hozzá.
2017. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megesett! Tetszett ahogy küzd értem elég durva módszerekkel. Azt gondoltam értékelni fog. Helyette a végén dúrván adta ki az utam. Rejtett agresszìv volt.
2017. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, bántam már meg szakítást és újra is akartam kezdeni.

De szerencsére a lánynak több esze volt és nemet mondott. Akkoriban még egy éretlen, érzelmileg instabil, önbizalom problémás kölyök voltam, ami nagyon megmérgezte a kapcsolataimat.

2017. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lifeishard ***** válasza:
54%

Kedves #3-as Válaszoló!


A makacsság nem az önbecsülés szinonimája.

2017. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amit te kérdezel az csak mosolyszünet.

Az nem igazi szakítás.

2018. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!